Dostawa oznakowania personelu, obiektów oraz pojazdów do zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
Zamawiający: Gmina Czempiń
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Czempiń (siedziba Zamawiającego)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup elementów oznakowania dla ochrony ludności i obrony cywilnej. Przedmiotem jest dostawa kamizelek ostrzegawczych, tablicy oznakowania obiektu oraz naklejek na pojazdy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Kryterium wyboru to cena (100%). Termin realizacji wszystkich części: do 30 września 2026 r.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie w wykonaniu przedmiotu zamówienia
- Potencjał techniczny i osoby zdolne do wykonania
- Sytuacja ekonomiczna pozwalająca na realizację
- Brak wykluczenia (art. 7 ustawy o przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę)
Części zamówienia (3)
Część 1: Część I - Kamizelka ostrzegawcza
Dostawa 8 sztuk kamizelek ostrzegawczych.
Część 2: Część II - Tablica oznakowania obiektu
Dostawa 1 sztuki tablicy oznakowania obiektu.
Część 3: Część III - Naklejki na pojazdy
Dostawa 10 sztuk naklejek na pojazdy.
Dokumenty (2)
- FZ.271.2.54.2026 Zapytanie ofertowe.pdfpdf260.02 kB
- FZ.271.2.54.2026 - Załącznik 1_Formularz ofertowy.docdoc67 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.