Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego do Oddziałów Pobytu Dziennego w WSP im. prof. T. Bilikiewicza w Gdańsku
Zamawiający: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. T. Bilikiewicza w Gdańsku
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż wyposażenia meblowego do Oddziałów Pobytu Dziennego dla Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku. Zamówienie podzielone jest na 4 pakiety. Produkty muszą spełniać wymogi ustawowe dotyczące wyrobów medycznych i posiadać niezbędne deklaracje zgodności.
Kluczowe wymagania
- Zgodność z ustawą o wyrobach medycznych
- Posiadanie Deklaracji Zgodności w zakresie wyrobów medycznych
- Wpis do Rejestru Wyrobów Medycznych
- Dopuszczenie do użytku w placówkach ochrony zdrowia
Części zamówienia (4)
Część 1: Pakiet 1
Część pierwsza zamówienia na wyposażenie meblowe.
Część 2: Pakiet 2
Część druga zamówienia na wyposażenie meblowe.
Część 3: Pakiet 3
Część trzecia zamówienia na wyposażenie meblowe.
Część 4: Pakiet 4
Część czwarta zamówienia na wyposażenie meblowe (m.in. szafy metalowe).
Dokumenty (12)
- Załącznik 2 do SWZ Adm 14_2026 - Formularz cenowy_24.08.2026_UE.pdfpdf653.09 kB
- Adm 14_2026 wyjaśnienia treści SWZ_25.08.2026_UE.pdfpdf265.84 kB
- SWZ Adm 14_2026 - Dostawa wyposażenia meblowego_24.08.2026_UE.docxdocx182.46 kB
- Załącznik 2A do SWZ Adm 14_2026 - Opis przedmiotu zamówienia_zmiana z dnia 27.08.2026.docxdocx122.96 kB
- Załącznik 2 do SWZ Adm 14_2026 - Formularz cenowy_zmiana z dnia_27.08.2026_pakiet 4.pdfpdf216.71 kB
- Załącznik 2 do SWZ Adm 14_2026 - Formularz cenowy_zmiana z dnia_27.08.2026.xlsxls9212.5 kB
- Załącznik nr 4 do SWZ Adm 14_2026 - Projekt umowy_24.08.2026_UE.docxdocx234.35 kB
- Adm 14_2026 wyjaśnienia treści SWZ_28.08.2026_UE.pdfpdf261.41 kB
- Adm 14_2026 wyjaśnienia treści SWZ_27.08.2026_UE.pdfpdf262.36 kB
- Załącznik 2A do SWZ Adm 14_2026 - Opis przedmiotu zamówienia_24.08.2026_UE.docxdocx122.08 kB
- 1 - Adm 14_2026 Ogłoszenie o zamówieniu BZP_24.08.2026.pdfpdf115.6 kB
- Załącznik 2 do SWZ Adm 14_2026 - Formularz cenowy_24.08.2026_UE.xlsxls9230.5 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.