Doposażenie Zespołu Szkół w Mogilnie
Zamawiający: POWIATOWE CENTRUM OŚWIATOWE W MOGILNIE
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Mogilno
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zakup 54 zestawów komputerowych (komputery stacjonarne, monitory, klawiatury, myszy) dla Zespołu Szkół w Mogilnie. Realizacja w ciągu 60 dni od podpisania umowy. Oferty należy złożyć przez Platformę do 1 września 2026 r.
Kluczowe wymagania
- Złożenie oferty na Formularzu Ofertowym (Załącznik nr 1)
- Oświadczenie z Rozdziału X ust. 1 SWZ (Załącznik nr 2)
- Klauzula informacyjna RODO (Załącznik nr 7)
- Dokumenty potwierdzające prawo do reprezentacji
- Wskazanie wartości towaru bez podatku VAT oraz stawki VAT
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa zestawów komputerowych
Zakup 54 kompletnych zestawów komputerowych składających się z jednostek centralnych, monitorów, klawiatur i myszy.
Dokumenty (8)
- SWZ.docxdocx107.3 kB
- SWZ.pdfpdf6787.69 kB
- Odpowiedzi na pytania z dnia 27.08.2026 r..docxdocx62.3 kB
- Załącznik nr 4 do SWZ - Wzór umowy - poprawiony z dnia 27.08.2026 r..docxdocx74.34 kB
- Odpowiedzi na pytania z dnia 27.08.2026 r..pdfpdf558.21 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf127.79 kB
- Załączniki do SWZ.zipzip796.39 kB
- SWZ - poprawiony z dnia 27.08.2026 r..docxdocx107.55 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.