Remont i adaptacja punktu konsultacyjnego wraz z zakupem wyposażenia

Zamawiający: Urząd Gminy Grodziec, Grodziec (województwo wielkopolskie)

Budżet gminy Grodziec 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Termin składania ofert
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Grodziec, działka nr 768, 769/1 obręb Grodziec
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Przedmiotem zamówienia jest remont i adaptacja punktu konsultacyjnego (częściowa przebudowa i remont pomieszczeń). Zakres obejmuje stworzenie poczekalni, dwóch pomieszczeń konsultacyjnych (w tym jednego z aneksem kuchennym) oraz łazienki z WC. Wykonawca musi dostarczyć wszystkie materiały budowlane i wyposażenie. Wymagana jest wizja lokalna przed złożeniem oferty.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona główna

Zamówienia Publiczne

Inne zamówienia

Zaproszenie do składania ofert dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej...

Inne zamówienia

Zaproszenie do składania ofert dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 130 000,00 zł netto - Dostawa tonerów, tuszy oraz bębnów do drukarek i kserokopiarek

Zaproszenie do składania ofert dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartość 170 000,00 zł netto - „Remont i adaptacja punktu konsultacyjnego wykorzystywanego do prowadzenia działań profilaktycznych i terapeutycznych wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia”

Załączniki

Zapytanie ofertowe

553.34

KB

pdf

Pobierz

Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy

61

KB

doc

Pobierz

Załącznik nr 2 - Wzór umowy

821.38

KB

pdf

Pobierz

Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy

17.79

KB

docx

Pobierz

Załącznik nr 4 - Przedmiar prac i lokalizacja pomieszczeń

15.62

KB

xlsx

Pobierz

Wiadomość powiązana z

Organ

Wójt

Referaty

Referat Inwestycji i Planowania Przestrzennego

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu:

31.08.2026 r.

Dokument wytworzony przez:

Wójt

Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu:

Radosław Perczyński

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

31 sierpnia 2026 15:11

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Radosław Matecki

Ilość wyświetleń:

3

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

więcej »

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_-_formularz_ofertowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_4_-_przedmiar_prac_i_lokalizacja_pomieszczen.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_-_oswiadczenie_wykonawcy.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_-_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

31 sierpnia 2026 15:11

(

Radosław Matecki

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Remont i adaptacja punktu konsultacyjnego wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia

    Remont i adaptacja punktu konsultacyjnego polegająca na częściowej przebudowie pomieszczeń (poczekalnia, dwa pokoje konsultacyjne z aneksem kuchennym, łazienka) oraz zakup wyposażenia.

  2. Część 2: Remont i adaptacja punktu konsultacyjnego wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia

    Remont i adaptacja punktu konsultacyjnego polegająca na częściowej przebudowie pomieszczeń (poczekalnia, dwa pokoje konsultacyjne z aneksem kuchennym, łazienka) oraz zakup wyposażenia.

Dokumenty (5)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznewielkopolskie