Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego (nr SIR.2910.17.2026.JS)
Zamawiający: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKU, Płock (województwo mazowieckie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony na realizację zamówienia podzielonego na dwie części. Wymagane jest wniesienie wadium (30 000 zł dla Części 1 oraz 13 000 zł dla Części 2). Postępowanie prowadzone jest przez WSzZ w Płocku za pośrednictwem platformy e-Zamówienia. Termin związania ofertą wynosi 90 dni.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 30 000 zł (Część 1) i 13 000 zł (Część 2)
- Termin związania ofertą: 90 dni (do 28.12.2026 r.)
- Konto podmiotu 'Wykonawca' na platformie e-Zamówienia
- Złożenie oświadczeń i dokumentów zgodnie z SWZ
Treść ogłoszenia
WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKU, Płock, mazowieckie
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1
Część pierwsza zamówienia.
Część 2: Część 2
Część druga zamówienia.
Dokumenty (5)
- Ogłoszenie z 31-08-2026r. o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ - dachy (3).pdfpdf
- SWZ - załączniki dachy (3).pdfpdf
- PFU - część 1 dach przychodnia.zipzip
- PFU - część 2 dach techniczny.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.