Dostawa pelletu wraz z rozładunkiem do silosu w Zespole Szkół w Wodyniach
Zamawiający: URZĄD GMINY W WODYNIACH, Wodynie
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Zespół Szkół w Wodyniach, ul. Siedlecka 7, 08-117 Wodynie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zakup i sukcesywna dostawa 45 ton pelletu klasy EN A1+ lub DIN PLUS na sezon grzewczy 2026/2027. Dostawy realizowane etapami (do 9 ton każda, min. 5 dostaw) z rozładunkiem na koszt wykonawcy. Termin realizacji: do 30 maja 2027 r. Kryterium wyboru: najniższa cena.
Kluczowe wymagania
- Dostawa pelletu klasy EN A1+ lub DIN PLUS
- Parametry: wilgotność <10%, popiół <0,5%, wartość opałowa >18 MJ/kg
- Dostawa z rozładunkiem na koszt wykonawcy
- Przedstawienie atestów i certyfikatów w dniu dostawy
- Wymagana wizja lokalna w celu uzgodnienia warunków rozładunku
Treść ogłoszenia
Strona głównaZamówienia PubliczneZamówienia publiczneZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2026: Dostawa pelletu wraz z rozładunkiem do silosu przy...Zamówienia publiczneZapytanie ofertowe: „Zakup i dostawa gazu płynnego propan oraz montaż i dzierżawę zbiorników z wyposażeniem, przegląd i konserwację zbiorników”-Szkoła Podstawowa w Rudzie WolińskiejZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2026: Dostawa pelletu wraz z rozładunkiem do silosu przy kotłowni w Zespole Szkół w Wodyniach”Załącznikizapytanie ofertowe Pellet 2026180.07KBpdfPobierzZał. nr 1-Formularz oferty 2026 2198.8KBpdfPobierzZał. nr 2 -Umowa pellat 2026136.14KBpdfPobierzWiadomość powiązana zSzkołyZespół Szkół w WodyniachRejestr zmianData wytworzenia dokumentu:01.09.2026Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu:Monika PawlakData wprowadzenia dokumentu do BIP:01 września 2026 16:05Dokument wprowadzony do BIP przez:Monika PawlakIlość wyświetleń:201 września 2026 16:06(Monika Pawlak) - Dodanie załącznika [zal._nr_2_-umowa_pellat_2026.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)01 września 2026 16:06(Monika Pawlak) - Dodanie załącznika [zal._nr_1-formularz_oferty_2026_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)01 września 2026 16:05(Monika Pawlak) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_pellet_2026.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »01 września 2026 16:05(Monika Pawlak) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (2)
Część 1: Dostawa pelletu wraz z rozładunkiem do silosu przy kotłowni w Zespole Szkół w Wodyniach
Dostawa 45 ton pelletu (EN A1+/DIN PLUS) z rozładunkiem do silosu w sezonie grzewczym 2026/2027.
Część 2: Dostawa pelletu wraz z rozładunkiem do silosu przy kotłowni w Zespole Szkół w Wodyniach
Dostawa 45 ton pelletu (EN A1+ lub DIN PLUS) z rozładunkiem do silosu w sezonie grzewczym 2026/2027.
Dokumenty (3)
- Zał. nr 1-Formularz oferty 2026 2198.8KBpdfPobierz
- Zał. nr 2 -Umowa pellat 2026136.14KBpdfPobierz
- zapytanie ofertowe Pellet 2026180.07KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.