Konkurs ofert na teleradiologię (opis badań MRI, RTG, TK) dla KCZ w Starogardzie Gdańskim
Zamawiający: kcz (ezamawiajacy.pl)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Starogard Gdański
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki obrazowej (opisowanie badań MRI, RTG oraz TK) w oparciu o teleradiologię. Zamówienie obejmuje okres 12 miesięcy (od 01.10.2025 do 30.09.2026). Wymagane jest posiadanie wpisu do RPWDL oraz polisy OC na kwotę min. 250 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wpis do właściwego rejestru (CEIDG/KRS)
- Wpis do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczną (RPWDL)
- Polisa OC na kwotę min. 250 000,00 zł
- Doświadczenie w zakresie diagnostyki obrazowej
- Zapewnienie personelu medycznego z odpowiednimi kwalifikacjami
- Wykonanie usługi na bazie własnego potencjału technicznego (brak podwykonawców bez zgody)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 7671521712
Numer postępowania 7671521712
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki obrazowej - teleradiologia
Opisywanie badań rezonansu magnetycznego (MRI), RTG oraz tomografii komputerowej (TK) w oparciu o teleradiologię.
Dokumenty (7)
- SWKO.pdfpdf
- Zalacznik nr 1c do SWKO Personel.docxdocx
- Załącznik nr 1d do SWKO Oświadczenia.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWKO Wzór umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 3 do SWKO Specyfikacja komunikatu 7.pdfpdf
- Zalacznik nr 1a do SWKO Dane Oferenta.docxdocx
- Zalacznik nr 1b do SWKO Formularz cenowy.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.