Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego w Głownie
Zamawiający: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z KLASAMI SPORTOWYMI IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W PUŁTUSKU, Pułtusk
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Głowno, ul. Mikołaja Kopernika 23/25
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego o pow. 48,17 m² w Głownie (ul. Kopernika 23/25). Cena wywoławcza: 301 000,00 zł. Wymagane wadium: 30 000,00 zł. Przetarg odbędzie się 13.10.2026 r. w Pułtusku.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 30 000,00 zł
- Wniesienie wadium najpóźniej do 09.10.2026 r.
- Legitymowanie się dokumentem tożsamości
- Pełnomocnictwo z notarialnie poświadczonymi podpisami (jeśli reprezentant)
- Aktualny wypis z KRS (dla osób prawnych)
- Zgoda małżonka na nabycie z majątku wspólnego (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
$30
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 32
Sprzedaż lokalu mieszkalnego o powierzchni 48,17 m² w bloku nr 4 przy ul. Kopernika 23/25 w Głownie.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.