Budowa sieci wodociągowej na terenie gminy Zakliczyn - etap II
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W ZAKLICZYNIE, Zakliczyn (województwo małopolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Gmina Zakliczyn (miejscowości: Zakliczyn, Zdonia, Wola Stróska, Stróże)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej w dwóch etapach: w miejscowościach Zakliczyn, Zdonia, Wola Stróska i Stróże (Część I) oraz w miejscowości Stróże (Część II). Termin realizacji wyznaczono na 30.11.2027 r. Kryterium oceny to cena oraz okres gwarancji (wymagane min. 60 miesięcy, max 84 miesiące). Wymagane wadium dla obu części.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 43 000 zł (Część I) i 13 300 zł (Część II)
- Gwarancja: min. 60 miesięcy (oferty < 60 msc odrzucone)
- Składanie ofert wyłącznie elektronicznie przez platformę
Treść ogłoszenia
Budowa sieci wodociągowej na terenie gminy Zakliczyn- etap II
Data publikacji
: 2026-08-06
Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
Link do postępowania-
[link dostępny w aplikacji]
Ogłoszenie o zamówieniu -
do pobrania
SWZ -
do pobrania
Załączniki do SWZ - do pobrania w załącznikach
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia -
do pobrania
Modyfikacja z dnia 19.08.2026 -
do pobrania
SWZ - zmodyfikowana w dniu 19.08.2026 r -
do pobrania
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 21.08.2026 r -
do pobrania
Modyfikacja z dnia 21.08.2026 -
do pobrania
SWZ - zmodyfikowana w dniu 21.08.2026 r -
do pobrania
Zał. nr 7 - OPZ -zmodyfikowany w dniu 21.08.2026 r. -
do pobrania
Zał. nr 6a - Dokumentacja techniczna- Część I (Dokumentacja projektowa - zatwierdzona - całość, Projekt techniczny - całość) –
do pobrania
Pytania i odpowiedzi z dnia 21.08.2026 -
do pobrania
Informacja z otwarcia ofert -
do pobrania
Części zamówienia (2)
Część 1: Część I: Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Zakliczyn, Zdonia, Wola Stróska i Stróże
Budowa sieci wodociągowej w wybranych miejscowościach gminy Zakliczyn.
Część 2: Część II: Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Stróże
Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Stróże.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.