Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Zakliczyn
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W ZAKLICZYNIE, Zakliczyn (województwo małopolskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Zakliczyn
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w łącznej kwocie 4 000 000,00 zł. Środki mają zostać przeznaczone na sfinansowanie deficytu budżetu oraz spłatę wcześniejszych zobowiązań (2 833 500,00 zł). Kluczowym kryterium oceny jest czas oczekiwania na wpływ środków na rachunek Zamawiającego (max 40 pkt). Wymagane wadium: 15 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 15 000,00 zł
- Zatrudnienie opiekuna klienta na podstawie umowy o pracę
- Złożenie oferty wyłącznie elektronicznie przez platformę
- Wymagane podpisanie oferty przez osobę uprawnioną podpisem elektronicznym
Treść ogłoszenia
„Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 4 000 000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu i na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań”
Data publikacji
: 2026-08-19
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Tryb zamówienia:
przetarg nieograniczony
Link do postępowania -
[link dostępny w aplikacji]
SWZ -
do pobrania
Załączniki do SWZ - do pobrania w załącznikach
Ogłoszenie o zamówieniu -
do pobrania
Części zamówienia (2)
Część 1: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego
Udzielenie kredytu w kwocie 4 000 000,00 zł na sfinansowanie deficytu budżetu i spłatę zobowiązań.
Część 2: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego
Udzielenie kredytu w kwocie 4 000 000,00 zł na sfinansowanie deficytu budżetu i spłatę zobowiązań.
Dokumenty (12)
- Zał. nr 1 formularz ofertowydoc42496
- Zał. nr 2 Oświadczenia JEDZzip93244
- Zał. nr 3 Zaświadczenia i powołaniazip282317
- Zał. nr 4 Informacja o zadłużeniu Gminy Zakliczyn oraz udzielonych poręczeniach i gwarancjachpdf244905
- Zał. nr 5 Zarządzenia II 36 2026 sprawozdanie w wykonania budżetu Gminy Zakliczyn za 2025pdf15327144
- Zał. nr 7 zobowiazanie podmiotu trzeciegodocx32336
- Zał. nr 8 opis przedmiotu zamowienia OPZ 2026docx29218
- Zał. nr 9 oswiadczenie o przynaleznosci do grupy kapitalowejdocx21306
- Zał. nr 10 Oswiadczenie Wykonawcow wspolnychdocx34302
- Zał. nr 11 oswiadczenie o aktualnosci informacji zawartuch w JEDZdocx22061
- Ogłoszenie o zamówieniu - 19.08.2026pdf133254
- SWZ 2026pdf456422
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.