Dostawa i instalacja zestawu spektrometru FTIR
Zamawiający: INSTYTUT EKSPERTYZ SĄDOWYCH IM. PROF.DRA JANASEHNA, Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie, ul. Westerplatte 9
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę i instalację zestawu spektrometru FTIR. Przedmiotem jest specjalistyczny sprzęt laboratoryjny (w tym obiektywy IR o powiększeniu min. 15-16x). Zamawiający przewiduje kwotę 1 205 400,00 zł brutto. Wymagany podpis kwalifikowany, brak wadium.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny
- Złożenie oferty przez Platformę e-Zamówienia
- Oświadczenie JED
Treść ogłoszenia
Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie
BIP
Zamówienia publiczne
AG.240.14.2026
Powrót
AG.240.14.2026
Status zamówienia:
Aktualne
Numer zamówienia:
AG.240.14.2026
Data rozpoczęcia:
27.07.2026
Jednostka publikująca:
Instytut Eksperty Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie
Rodzaj ogłoszenia:
Ogłoszenie o zamówieniu
Tryb zamówienia:
Przetarg nieograniczony
Opis zamówienia:
Dostawa i instalacja zestawu spektrometru FTIR
Materiały
Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie_o_zamówieniu.pdf
0.16MB
Data dodania załącznika: 2026-07-27
JEDZ - wersja edytowalna
JEDZ__wersja_edytowalna.doc
0.18MB
Data dodania załącznika: 2026-07-27
SWZ wraz z załącznikami
SWZ_wraz_z_zalacznikami_JB_sig.pdf
0.70MB
Data dodania załącznika: 2026-07-27
SWZ wraz z załącznikami - wersja edytowalna
SWZ_wraz_z_zalacznikami_wersja_edytowalna_JB.docx
0.15MB
Data dodania załącznika: 2026-07-27
Wyjaśnienia treści i modyfikacja SWZ
Wyjaśnienia_treści_i_modyfikacja_SWZ.pdf
0.74MB
Data dodania załącznika: 2026-08-21
Informacja o kwocie na realizację
Informacja_o_kwocie_na_realizację_sig.pdf
0.18MB
Data dodania załącznika: 2026-08-28
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
27.07.2026 13:16 Marcin Nowiński
Wytwarzający/ Odpowiadający:
mgr Agnieszka Frankowicz
Pokaż historię zmian
Tytuł
Wersja
Dane zmiany / publikacji
AG.240.14.2026
7.0
28.08.2026 10:37 Marcin Nowiński
AG.240.14.2026
6.0
21.08.2026 14:26 Marcin Nowiński
AG.240.14.2026
5.0
21.08.2026 14:24 Marcin Nowiński
AG.240.14.2026
4.0
31.07.2026 13:36 Marcin Nowiński
AG.240.14.2026
3.0
31.07.2026 12:55 Marcin Nowiński
AG.240.14.2026
2.0
27.07.2026 13:18 Marcin Nowiński
AG.240.14.2026
1.0
27.07.2026 13:16 Marcin Nowiński
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z
Redakcją BIP
{"register":{"columns":[]}}
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i instalacja zestawu spektrometru FTIR
Dostawa i instalacja specjalistycznego zestawu spektrometru FTIR wraz z akcesoriami (obiektywy IR).
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.