Wykonanie prac konserwatorskich stolarki okiennej i drzwiowej oraz renowacja tynków budynku Instytutu Ekspertyz Sądowych przy ul. Westerplatte 9 w Krakowie
Zamawiający: INSTYTUT EKSPERTYZ SĄDOWYCH IM. PROF.DRA JANASEHNA, Kraków
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Kraków, ul. Westerplatte 9
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia są prace konserwatorskie stolarki okiennej i drzwiowej oraz renowacja tynków w budynku Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie. Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym. Wymagane jest doświadczenie w pracach konserwatorskich (ostatnie 5 lat) oraz posiadanie polisy OC na min. 300 tys. zł. Przewidziano wadium w wysokości 5 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 5 000,00 zł
- Doświadczenie: prace konserwatorskie w ciągu ostatnich 5 lat
- Polisa OC: min. 300 000,00 zł
- Brak zaległości w US i ZUS
- Wizja lokalna: 22.07.2026 r., godz. 10:00
Treść ogłoszenia
Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie
BIP
Zamówienia publiczne
AG.240.13.2026
AG.240.13.2026
Status zamówienia:
Zakończone
Numer zamówienia:
AG.240.13.2026
Data rozpoczęcia:
14.07.2026
Data zakończenia:
31.08.2026
Jednostka publikująca:
Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Dra Jana Sehna w Krakowie
Rodzaj ogłoszenia:
Ogłoszenie o zamówieniu
Tryb zamówienia:
Tryb podstawowy
Opis zamówienia:
Wykonanie prac konserwatorskich stolarki okiennej i drzwiowej oraz renowacja tynków budynku Instytutu Ekspertyz Sądowych przy ul. Westerplatte 9 w Krakowie
Materiały
Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie_o_zamówieniu.pdf
0.08MB
Data dodania załącznika: 2026-07-14
SWZ
SWZ_Okna_JB_2_sig.pdf
1.02MB
Data dodania załącznika: 2026-07-14
SWZ - wersja edytowalna
SWZ_Okna_JB_2.docx
0.22MB
Data dodania załącznika: 2026-07-14
Załącznik nr 2 - PPK Taras
PPK_TARAS_zał_2.pdf
16.14MB
Data dodania załącznika: 2026-07-14
Załącznik nr 3 - PPK Taras Aneks
PPK_TARAS_ANEKS_zał_3.pdf
12.51MB
Data dodania załącznika: 2026-07-14
Załącznik nr 4 - PPK Stolarka
PPK_STOLARKA_IES_zał_4.pdf
24.68MB
Data dodania załącznika: 2026-07-14
Załącznik nr 5 - Przedmiar robót okna
Przedmiar_robót_okna_zał_5.pdf
0.09MB
Data dodania załącznika: 2026-07-14
Załącznik nr 6 - Pozwolenie nr ZR-I.5142.112.2024 Taras z kamienia
Pozwolenie_nr_ZR-I51421122024_taras_z_kamienia_zał6.pdf
1.19MB
Data dodania załącznika: 2026-07-14
Załącznik nr 7 - Pozwolenie nr ZR-I.5142.260.2025 Taras z kamienia aneks
Pozwolenie_nr_ZR-I51422602025_taras_z_kamienia_aneks_zał_7.pdf
1.35MB
Data dodania załącznika: 2026-07-14
Załącznik nr 8 - Pozwolenie nr ZR-I.5142.307.2021 Konserwacja stolarki
Pozwolenie_nr_ZR-_I51423072021_konserwacja_stolarki_zał_8.pdf
1.31MB
Data dodania załącznika: 2026-07-14
Załącznik nr 9 - Decyzja nr ZR-I.5142.54.2023 Konserwacja stolarki - wydłużenie terminu do 31.12.2024
Decyzja_nr_ZR-_I5142542023__konserwacja_stolarki_wydłużenie_terminu_do_31122024
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie prac konserwatorskich stolarki okiennej i drzwiowej oraz renowacja tynków budynku Instytutu Ekspertyz Sądowych przy ul. Westerplatte 9 w Krakowie
Prace konserwatorskie stolarki okiennej i drzwiowej oraz renowacja tynków w budynku przy ul. Westerplatte 9 w Krakowie.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.