Mobilne Usługi Podologa
Zamawiający: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LISZKACH, Piekary (województwo małopolskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Liszki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Informacja o wyborze oferty w postępowaniu z zapytania ofertowego na świadczenie mobilnych usług podologicznych. Postępowanie zostało zakończone wyborem oferty firmy „PUCUŚ” Katarzyna Święch.
Treść ogłoszenia
Informacja o wyborze oferty „Mobilne Usługi Podologa”
Znak sprawy CUS.261.26.2026
Liszki, dnia 01.09.2026 r.
INFORMACJA O WYBORZE OFERTY
W wyniku postępowania przeprowadzonego w trybie zapytania ofertowego zgodnie z postanowieniami obowiązującego u Zamawiającego Regulaminu udzielania zamówień publicznych na dostawy, usługi, roboty budowlane o wartości niższej niż kwota 170 000 złotych w Centrum Usług
Społecznych w Liszkach, przyjętego zarządzeniem Dyrektora Centrum Usług Społecznych w Liszkach nr CUS.021.12.2026 z dnia 17.08.2026 R. Zamawiający przekazuje poniżej informację z wyboru najkorzystniejszej oferty, która wpłynęła w trybie zapytania ofertowego w dniu 31.08.2026 r.na:
,, Mobilne Usługi Podologa”
Otwarcie ofert było jawne i odbyło się w dniu 01.09.2026 r. o godzinie: 9:00 w Centrum Usług Społecznych w Liszkach (ul. św. Jana Kantego 5, 32-060 Liszki).
Po przeanalizowaniu złożonej ofery, która wpłynęła do dnia 31.08.2026 r. do godz: 12:00,
Komisja dokonała wyboru oferty w ramach kryteriów określonych w Zapytaniu ofertowym z dnia 17.08.2026 r. złożonej przez:
,,PUCUŚ” Katarzyna Święch
ul. Albina Małysiaka 24 E/6,
30-389 Kraków
W toku postępowania nie wykluczono żadnego oferenta, a żadna z ofert nie została odrzucona.
Części zamówienia (1)
Część 0: Mobilne Usługi Podologa
Świadczenie mobilnych usług podologicznych.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.