Mobilne Usługi Fryzjerskie dla mieszkańców gminy Liszki

Zamawiający: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LISZKACH, Piekary (województwo małopolskie)

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Gmina Liszki (miejsca zamieszkania odbiorców)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na świadczenie mobilnych usług fryzjerskich (strzyżenie, mycie, modelowanie) dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności w gminie Liszki. Usługi realizowane w miejscu zamieszkania odbiorcy. Wykonawca musi zapewnić własny dojazd oraz cały niezbędny sprzęt i kosmetyki. Rozliczenie za godzinę zegarową.

Treść ogłoszenia

Zapytanie ofertowe - Nabór na usługę: ,,Mobilnego Usługi Fryzjerskie dla mieszkańców gminy Liszki posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności – usługa świadczona w miejscu zamieszkania w ramach projektu : FEMP.06.23-IP.01-0914/24 "Małopolskie Centra Usług Społecznych"

Znak sprawy CUS. 261.25.2026

Liszki, dnia 25.08.2026 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

dla zadania pn.:

Nabór na usługę: ,,Mobilnego Usługi Fryzjerskie dla mieszkańców gminy Liszki posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności – usługa świadczona w miejscu zamieszkania w ramach projektu : FEMP.06.23-IP.01-0914/24 "Małopolskie Centra Usług Społecznych".

I. TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA:

Niniejsze zapytanie ofertowe nie podlega przepisom Ustawy z dnia 11 września 2029 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U.2023, poz. 1605), z uwagi na wartość zamówienia, która jest niższa niż progi kwotowe dla zamówień klasycznych i organizowania konkursów przez zamawiających publicznych, określone w art. 2 ust. 1 pkt 1) w/w Ustawy.

Zamówienie jest realizowane w trybie Zapytania ofertowego, zgodnie z postanowieniami obowiązującego u Zamawiającego ,,Regulaminu udzielania zamówień publicznych nie będących zamówieniami sektorowymi, do których nie stosuje się Ustawy Prawo zamówień Publicznych do kwoty 170 000 zł w Centrum Usług Społecznych w Liszkach.”

II. ZAMAWIAJĄCY:

Centrum Usług Społecznych w Liszkach,

ul. św. Jana Kantego 5,

32-060 Liszki zaprasza do złożenia oferty:

III. PRZEDMIOT ZAPYTANIA:

Kody CPV

główny: 98320000-2 Usługi fryzjerskie oraz dotyczące pielęgnacji urody

85000000-9 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

Grupa docelowa

: mieszkańcy Gminy Liszki - osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności

Usługi będą świadczone w granicach administracyjnych Gminy Liszki w miejscu zamieszkania odbiorcy.

Szczegółowy opis usługi :

1) strzyżenie damskie/męskie,

2) strzyżenie damskie/męskie z modelowaniem,

3) mycie/zwilżenie włosów przed strzyżeniem/modelowaniem

4) uprzątnięcie miejsca po wykonaniu usługi.

Warunki udziału w postępowaniu:

Wykonawca ma obowiązek w ramach wynagrodzenia umownego do zapewnienia, co najmniej:

1) przenośna myjka do włosów,

2) peleryna fryzjerska/kołnierz fryzjerski,

3) grzebienie/szczotki,

4) nożyczki,

5) maszynka do golenia,

6) kosmetyki pielęgnacyjne/stylizacyjne: szampon, odżywka, maska, żel, pianka, lakier itp.

7) suszarka, lokówka, prostownica,

8) lusterko przenośne,

9) spryskiwacz z wodą,

10) ręczniki jednorazowe, i inne wykorzystywane w tego typu usługach.

Wykonawca zobowiązany jest przy realizacji niniejszej umowy stosować wyłącznie narzędzi sprawnych technicznie, czystych, zdezynfekowanych, sterylizowanych, zgodnie z wymaganiami przepisów powszechnie obowiązujących. Odbiorca usługi ma obowiązek zapewnić dostęp do ciepłej i zimnej bieżącej wody.

Czas realizacji od dnia podpisania umowy do 20.12.2027 roku (lub do wyczerpania liczby usług wskazanych przez Zamawiającego lub do wyczerpania środków wynikających z zawartej umowy).

Liczba usług do zrealizowania: 120 usług. Zamawiający zastrzega możliwość zwiększenia liczby usług.

Planuje się, że ze wsparcia skorzysta

20 osób (1 usługa to pakiet 6 wizyt do wykorzystania w okresie od 01.10.2026 r. do 20.12.2027 r.).

Zamawiający zastrzega możliwość udzielenia zamówienia dodatkowego, nie przekraczającego 25% wartości zamówienia podstawowego (tj. 100 usług * 25%= 125 usług).

Usługi realizowane będą od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 20.00.

Wypłata wynagrodzenia nastąpi w cyklach miesięcznych za wykonaną usługę tj. Faktyczną i udokumentowaną liczbę zrealizowanych usług.

Wykonane usługi będą dokumentowane w sposób określony przez Zamawiającego w Umowie stanowiącej Załącznik nr 2 wraz z załącznikami

IV. TERMIN I SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERTY:

Ofertę należy złożyć na załączonym Formularz ofertowy

Załącznik nr 1.

Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia.

Zamawiający nie przewiduje ofert częściowych/wariantowych.

Ofertę należy sporządzić w języku polskim na wzorze formularza załączonego

do zapytania ofertowego wraz z załącznikami.

Ofertę należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail:

[adres e-mail dostępny w aplikacji]

w tytule wpisując:

„Mobilne Usługi Fryzjerskie”

lub stacjonarnie Centrum Usług Społecznych

w Liszkach, ul. św. Jana Kantego 5 32-060 Liszki.

Termin składania ofert upływa dnia:

9 września 2026 r. do godziny 12:00.

Stawka za 1 godzinę zegarową (60 minut) realizacji przedmiotu zlecenia.

Cena w ofercie musi być wyrażona w polskich złotych (PLN) i ma być wyrażona cyfrowo (z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku).

Cenę ofertową należy przedstawić jako cenę brutto.

Treść oferty musi odpowiadać treści zapytania ofertowego.

Określona w ofercie stawka za usługi obejmuje wszystkie elementy tj.:

1) materiały niezbędne do wykonania usługi,

2) koszt usługi,

3) dojazd,

4) uprzątnięcie miejsca po wykonaniu usługi.

Oferta powinna być podpisana przez osobę/osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji określoną w krajowym rejestrze sądowym lub innym dokumencie właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez osobę umocowaną przez osobę uprawnioną.

Oferta złożona po terminie nie podlega weryfikacji przez Zamawiającego i zostaje odrzucona z powodu uchylenia formalnego.

Wykonawca może zmienić ofertę przed upływem terminu składania ofert.

Wykonawca może wycofać ofertę przed rozstrzygnięciem postępowania przez Zamawiającego.

V. ZASTRZEŻENIA ZAMAWIAJĄCEGO:

1 . Jeżeli dwie lub więcej ofert uzyska taką samą punktację, wówczas Zamawiający wezwie tych Wykonawców do złożenia w wyznaczonym terminie dodatkowych ofert cenowych. Oferty dodatkowe nie mogą zawierać ceny wyższej od ceny złożonej w ofercie pierwotnej. Pozostałe warunki nie mogą ulec zmianie. Zamawiający dokonuje następnie wyboru tej oferty, która przedstawia niższą cenę. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania bez dokonywania wyboru najkorzystniejszej oferty i bez podawania przyczyny.

O unieważnieniu postępowania zamawiający informuje upubliczniając informację w Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Usług Społecznych w Liszkach , na stronie Centrum Usług Społecznych Liszki i tablicy ogłoszeń w siedzibie Centrum Usług Społecznych w Liszkach.

Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza, jest zobowiązany do podpisania umowy, do niniejszego zapytania ofertowego w terminie wskazanym przez Zamawiającego, jednak nie później niż 7 dni kalendarzowych od dnia otrzymania powiadomienia o rozstrzygnięciu niniejszego postępowania.

Jeżeli Wykonawca uchyla się od zawarcia umowy w terminie wskazanym przez Zamawiającego, Zamawiający może wybrać ofertę najkorzystniejszą spośród pozostałych.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie upubliczniona na Biuletynie Informacji Publicznej Centrum Usług Społecznych w Liszkach, na stronie Centrum Usług Społecznych i na tablicy ogłoszeń Centrum Usług Społecznych.

VI. OCENA OFERT:

Doświadczenie w zakresie realizacji usługi powyżej dwóch lat – maksymalna liczba możliwych do uzyskania punktów 40.

Oferta cenowa godziny zegarowej realizacji usługi – maksymalna liczba możliwych do uzyskania punktów 60.

Maksymalna ilość punktów za wszystkie kryteria oceny: 100 punktów

.

VII. DODATKOWE INFORMACJE:

Do Formularza Ofertowego Załącznik nr 1 należy dołączyć następujące dokumenty:

1) Kserokopię dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie w realizacji usługi

w zawodzie fryzjera.

2) Dokumenty potwierdzające status organizacji pozarządowej lub innego podmiotu ekonomii społecznej.

3) Na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca zobowiązuje się udokumentować wymienionych poniżej dokumentów:

-Oświadczenie o niekaralności,

-Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych

.

Wyjaśnienia można uzyskać u osoby odpowiedzialnej merytorycznie:

Koordynator Projektu „Małopolskie Centra Usług Społecznych” ul. św. Jana Kantego 5,

32-060 Liszki Pani Monika Dubiel

[adres e-mail dostępny w aplikacji]

tel.: 12-256 10 63 .

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Mobilne Usługi Fryzjerskie dla mieszkańców gminy Liszki

    Mobilne usługi fryzjerskie (strzyżenie, mycie, modelowanie) świadczone w miejscu zamieszkania osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności.

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznemałopolskie

Mobilne Usługi Fryzjerskie dla mieszkańców gminy Liszki — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne