Konkurs na realizację zadań publicznych w Gminie Liszki (osoby starsze, rodziny, dzieci i młodzież)
Zamawiający: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LISZKACH, Piekary (województwo małopolskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Liszki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Konkurs na realizację zadań publicznych w Gminie Liszki w 2026 roku. Zakres obejmuje działania na rzecz osób starszych, rodzin, opiekunów oraz dzieci i młodzieży. Łączna kwota to 300 000 zł, podzielona na trzy zadania o wartościach od 80 do 120 tys. zł.
Treść ogłoszenia
Informacja z otwarcia ofert - Konkursu na realizację zadań publicznych na terenie Gminy Liszki w zakresie działalności na rzecz osób starszych, rodzin i opiekunów, a także dzieci i młodzieży uczestniczących wraz z rodzinami we wspólnych działaniach
1. Otwarcie ofert odbyło się w dniu 08.07.2016 r. o godz. 12:15.
2. Na realizację zadania publicznego w ramach ogłaszanego konkursu w 2026 roku zamawiający
przeznaczył kwotę w wysokości do 300 000,00 zł podzieloną na zadania:
1 działanie 100 000,00 zł,
2 działanie 120 000, 00 zł,
3 działanie 80 000,00 zł.
Do dnia 06.07.2026 r. do godziny 15:00 wpłynęła oferta:
Lp.
Nazwa Podmiotu
Suma wszystkich kosztów
realizacji zadania
1
Fundacja Przestrzeń Rozwoju
ul. Zabłocie 20
30-701 Kraków
1 działanie 100 000,00 zł,
2 działanie 120 000, 00 zł,
3 działanie 80 000,00 zł.
Części zamówienia (3)
Część 1: 1 działanie
Działanie w ramach konkursu na rzecz osób starszych, rodzin i dzieci/młodzieży.
Część 2: 2 działanie
Działanie w ramach konkursu na rzecz osób starszych, rodzin i dzieci/młodzieży.
Część 3: 3 działanie
Działanie w ramach konkursu na rzecz osób starszych, rodzin i dzieci/młodzieży.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.