Przewóz uczniów do i ze szkół Gminy Słaboszów w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: GMINNY ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ W SŁABOSZOWIE, Słaboszów
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Słaboszów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Usługa transportu uczniów (BUS) na trasach w obrębie Gminy Słaboszów. Zakres obejmuje dowozy i odwozy w roku szkolnym 2026/2027. Szacowana łączna liczba kilometrów to ok. 16 800 km. Zamawiający wymaga posiadania licencji na przewóz osób oraz doświadczenia kierowców.
Kluczowe wymagania
- Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób autobusem lub zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika
- Dysponowanie 2 osobami z uprawnieniami kierowcy autobusu i min. 5-letnim doświadczeniem
- Dysponowanie 2 autobusami o min. 20 miejscach siedzących
- Wykonanie w ostatnich 3 latach usług o wartości min. połowy ceny ofertowej
- Brak podstaw do wykluczenia wykonawcy
Treść ogłoszenia
Przewóz uczniów do i ze szkół Gminy Słaboszów w roku szkolnym 2026/2027
ZAPYTANIE OFERTOWE
w sprawie udzielenia zamówienia pn. „Przewóz uczniów do i ze szkół Gminy Słaboszów w roku szkolnym 2026/2027.”
Zaproszenie do złożenia oferty w prowadzonym postępowaniu, do którego nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793, ze zm.).
Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w siedzibie Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Słaboszowie do dnia 24 sierpnia 2026 r. do godziny 14:00.
Dopuszcza się dostarczenie dokumentów ofertowych drogą elektroniczną w sposób i na adresy wskazane w dziale VIII poz. 8 Zapytania ofertowego.
Przedmiotem zamówienia jest transport uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Słaboszów do i ze szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi, prowadzonych przez Gminę Słaboszów jednym autobusem o liczbie miejsc siedzących co najmniej 20 (BUS).
Pełna dokumentacja zapytania ofertowego znajduje się poniżej w sekcji „Załączniki”.
Części zamówienia (1)
Część 0: Przewóz uczniów do i ze szkół Gminy Słaboszów w roku szkolnym 2026/2027
Transport uczniów autobusami (min. 20 miejsc) na trasach w gminie Słaboszów.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.