Zakup i dostawa wyposażenia stołówki szkolnej (Moduł 3 - Posiłek w szkole i domu)
Zamawiający: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LIMANOWEJ, Limanowa (województwo małopolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Limanowa, ul. Piłsudskiego 91 (Szkoła Podstawowa nr 2)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zakup i dostawa fabrycznie nowego wyposażenia stołówki szkolnej (m.in. okapy, baseny, stoły, szafy mroźnicze, zmywarka) wraz z transportem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem. Realizacja w Szkole Podstawowej nr 2 w Limanowej. Kryterium wyboru: najniższa cena brutto. Uwaga: cena za pojedynczą pozycję nie może przekraczać 10 000 zł brutto.
Kluczowe wymagania
- Cena za pojedynczą pozycję nie może przekraczać 10 000 zł brutto
- Oferta musi zawierać Formularz ofertowy (Załącznik nr 1) oraz Oświadczenie (Załącznik nr 2)
- Oferta musi być podpisana przez osoby uprawnione do reprezentowania firmy
Treść ogłoszenia
ZAKUP I DOSTAWA WYPOSAŻENIA STOŁÓWKI SZKOLNEJ W RAMACH MODUŁU 3 REALIZACJI WIELOLETNIEGO RZĄDOWEGO PROGRAMU „POSIŁEK W SZKOLE I DOMU
Limanowa, dnia 27.07.2026 r.
ZAPYTANIE OFERTOWE
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej zaprasza do składania ofert w postępowaniu przy zamówieniu klasycznym, którego wartość jest mniejsza niż 130 000,00 złotych (art. 2 ust. 2 pkt. 1, art. 82, art. 267 ust. 1 i ust. 2 pkt 9, art. 268, art. 269 ust. 1, art. 271 ust. 1-3 oraz art. 272. ustawy z dnia 11 września 2019 r.- Prawo zamówień publicznych Dz. U. z 2019 poz. 2019, tekst jednolity: Dz. U. 2023, poz. 1615), prowadzonym w formie zapytania ofertowego na wykonanie zadania:
„
ZAKUP I DOSTAWA WYPOSAŻENIA STOŁÓWKI SZKOLNEJ W RAMACH MODUŁU 3 REALIZACJI WIELOLETNIEGO RZĄDOWEGO PROGRAMU „POSIŁEK W SZKOLE
I DOMU
”
1) Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad i kompletnego wyposażenia stołówki szkolnej wraz z transportem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem w siedzibie Zamawiającego tj. stołówka szkolna przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej ul. Piłsudskiego 91 - w ramach modułu 3 realizacji wieloletniego programu rządowego „Posiłek w szkole i domu”. Szczegółowy wykaz i parametry techniczne wyposażenia stołówki określono w Załączniku nr 1 – Formularz ofertowy.
2) Termin realizacji zamówienia:
do dnia 15.12.2026 r.
3) Dodatkowe informacje na temat przedmiotu zamówienia można uzyskać pod nr tel. 507 259 239 u intendentki Patrycji Faron.
4) Wykonawcy biorący udział w niniejszym postępowaniu powinni złożyć ofertę cenową na wykonanie wyżej wymienionego przedmiotu zamówienia według załączonego wzoru oferty.
5) Kryteria wyboru oferty:
najniższa cena brutto.
Cena określona w ofercie powinna zawierać wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia.
6) Sposób przygotowania oferty:
a) Ofertę należy złożyć w formie pisemnej;
b) Oferta musi być sporządzona czytelnie, w języku polskim;
c) Oferta musi zawierać: Formularz ofertowy (Załącznik nr 1) oraz Oświadczenie (Załącznik nr 2);
d) Oferta musi być podpisana przez osoby uprawnione do reprezentowania firmy w obrocie gospodarczym;
e) Ceny poszczególnych pozycji oferty nie mogą przekraczać 10 000 zł brutto.
7) Termin składania ofert:
a) Ofertę należy złożyć do dnia 05.08.2026 r. do godz. 12:00. Komisyjne otwarcie ofert nastąpi w dniu 05.08.2026 r. o godz. 12:30 w siedzibie Zamawiającego (sekretariat szkoły);
b) Otwarcie ofert jest jawne;
c) Zamawiający powiadomi Oferentów o wyniku postępowania.
8) Sposób składania ofert:
Oferty należy składać w jednej z poniższych form:
a) osobiście – w siedzibie Zamawiającego, tj. w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej, ul. Piłsudskiego 91, w zaklejonej kopercie opisanej w następujący sposób:
Nadawca – nazwa i adres siedziby Wykonawcy, numer telefonu, numer NIP, adres poczty elektronicznej;
Adresat – Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej;
Nazwa zadania tj. „Posiłek w szkole i w domu” (moduł 3).
Sekretariat przyjmuje oferty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–14:00, natomiast w dniu 05.08.2026 r. w godzinach 7:00–12:00.
b) za pośrednictwem operatora pocztowego – na adres:
Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej
ul. Piłsudskiego 91
34-600 Limanowa
Koperta powinna być zaklejona i opatrzona dopiskiem: „
Posiłek w szkole i w domu
” (moduł 3).
c) drogą elektroniczną – na adres poczty elektronicznej Zamawiającego:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
l
9) Wymogi sanitarne i techniczne:
Wyposażenie stołówki szkolnej będące przedmiotem zamówienia musi spełniać normy sanitarne (GMP/GHP i system HACCP) wynikające z Rozporządzenia (UE) nr 852/2004, wymogi Sanepidu oraz wymogi prawa oświatowego. Wszystkie urządzenia oraz materiały ze stali nierdzewnej muszą posiadać atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością. Urządzenia chłodnicze muszą utrzymać odpowiednie temperatury, a piec konwekcyjno-parowy musi gwarantować eliminację bakterii.
10) Wymogi BHP:
Zgodnie z wymogami prawnymi i standardami BHP, dostarczone sprzęty i meble muszą posiadać atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH).
11) Transport, montaż i szkolenie:
Wykonawca do
starczy wyposażenie stołówki szkolnej własnym transportem, na swój koszt .
Obowiązkiem Wykonawcy jest wniesienie , montaż, uruchomienie sprzętu oraz przeszkolenie
personelu.
12) Gwarancja:
Wykonawca zobowiązuje się do udzielenia 24
miesięcznej gwarancji jakości na dostarczone
wyposażenie stołówki szkolnej . W okresie gwarancji Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z
usunięciem wad fizycznych, w tym: koszty części zamiennych, dojazdu, serwisu oraz robocizny.
13) Rozliczenia
Rozliczenia
za dostarczone towary będą dokonywane na podstawie faktur VAT, płatnymi przelewem
na rachunek bankowy Wykonawcy wskazany na fakturach, w terminie 14 dni od daty ich otrzymania
przez Zamawiającego.
14) Ochrona danych osobowych:
Na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych informuje się, że:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 91, 34-600 Limanowa,
2. w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych można skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
lub pocztą tradycyjną na adres Administratora: Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej, ul. Piłsudskiego 91, 34-600 Limanowa.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia poza ustawą PZP,
4. Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa,
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego oraz w celach archiwalnych,
6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych (tylko zgoda, umowa oraz zautomatyzowane przetwarzanie i nie dotyczy podmiotu publicznego art. 20 RODO), prawo wniesienia sprzeciwu,
7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy o ochronie danych osobowych;
8. podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych skutkować będzie brakiem rozpatrzenia sprawy,
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Załączniki:
1) Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego Formularz ofertowy WYPOSAŻENIE STOŁÓWKI SZKOLNEJ W RAMACH MODUŁU 3 REALIZACJI WIELOLETNIEGO RZĄDOWEGO PROGRAMU „POSIŁEK W SZKOLE I DOMU”
2) Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego Oświadczenie.
Części zamówienia (2)
Część 1: Zakup i dostawa wyposażenia stołówki szkolnej
Zakup i dostawa wyposażenia stołówki szkolnej (m.in. okapy, baseny, stoły, szafy mroźnicze, zmywarka) wraz z montażem i uruchomieniem.
Część 2: Zakup i dostawa wyposażenia stołówki szkolnej
Zakup i dostawa wyposażenia stołówki szkolnej (m.in. okapy, baseny, stoły, szafy mroźnicze, zmywarka) wraz z montażem i uruchomieniem.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.