Wykonywanie usług pralniczych
Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOSICACH, Łosice (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Łosice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksowe usługi pralnicze dla SPZOZ w Łosicach. Zakres obejmuje odbiór, pranie, dezynfekcję (w tym w komorze), maglowanie, suszenie i prasowanie bielizny szpitalnej, pacjentów, pościeli, koców, ręczników, mopów oraz odzieży roboczej. Wymagane jest oddzielne pranie odzieży roboczej i mopów od bielizny operacyjnej. Wartość zamówienia: 216 450,00 PLN netto.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie min. jednej usługi pralniczej o wartości min. 30 000,00 zł brutto w ciągu ostatnich 3 lat
- Pozytywna opinia Sanepisu na temat spełnienia norm sanitarno-epidemiologicznych przez dwa samochody do transportu bielizny (dokument z 2025/
Treść ogłoszenia
Plik Data Publikacji Numer Ogłoszenie o zamówieniu 2026-09-02 1 Załącznik nr 1 – Formularz Ofertowy 2026-09-02 2 Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia 2026-09-02 3 Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu 2026-09-02 4 Załącznik nr 4 do SWZ Wzór umowy 2026-09-02 5 Wzór oświadczenia Załącznik nr A- wykaz usług 2026-09- 02 6 SWZ 2026-09-02 7
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonywanie usług pralniczych
Kompleksowe usługi pralnicze dla szpitala: pranie, dezynfekcja, maglowanie i dostawa bielizny, pościeli oraz odzieży roboczej.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.