Sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki JELCZ 010
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Strzegowo
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Gmina Strzegowo organizuje przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki JELCZ 010 (rok produkcji 1997). Kryterium wyboru to najniższa cena (nie niższa niż cena wywoławcza). Wymagane jest wpłacenie wadium oraz złożenie oświadczenia o zapoznaniu się ze stanem technicznym pojazdu.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium w wysokości 4 000,00 zł do dnia 18.09.2026 r.
- Złożenie podpisanego formularza oferty (cena min. 40 000 zł)
- Złożenie podpisanego projektu umowy
- Oświadczenie o zapoznaniu się ze stanem technicznym pojazdu
Treść ogłoszenia
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż środka trwałego - samochodu specjalnego pożarniczego marki JELCZ 010 stanowiącego własność Gminy Strzegowo Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Plan Ogólny - konsultacje społeczne Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż środka trwałego -... Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia -Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań Budowy Placów Zabaw na terenie Gminy Strzegowo Ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż środka trwałego - samochodu specjalnego pożarniczego marki JELCZ 010 stanowiącego własność Gminy Strzegowo Zdjęcia Załączniki Załącznik nr 3 - dokumentacja zdjęciowa 7.64 MB pdf Pobierz Załącznik nr 2 - Projekt umowy 435.85 KB pdf Pobierz Załącznik nr 1 - Formularz oferty 35.5 KB doc Pobierz Ogłoszenie 417.36 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 września 2026 13:16 Dokument wprowadzony do BIP przez: Konrad Stawiski Ilość wyświetleń: 15 02 września 2026 13:18 ( Konrad Stawiski ) - Opublikowanie dokumentu. 02 września 2026 13:17 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 02 września 2026 13:17 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_-_formularz_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) więcej » 02 września 2026 13:17 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_-_projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 02 września 2026 13:17 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_3_-_dokumentacja_zdjeciowa.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 02 września 2026 13:16 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie zdjęcia [zdjecie_nr_6.jpg] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 02 września 2026 13:16 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie zdjęcia [zdjecie_nr_5.jpg] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 02 września 2026 13:16 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie zdjęcia [zdjecie_nr_4.jpg] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 02 września 2026 13:16 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie zdjęcia [zdjecie_nr_3.jpg] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 02 września 2026 13:16 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie zdjęcia [zdjecie_nr_2.jpg] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 02 września 2026 13:16 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie zdjęcia [zdjecie_nr_1.jpg] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 02 września 2026 13:16 ( Konrad Stawiski ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 4143175 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (2)
Część 1: Sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki JELCZ 010
Sprzedaż używanego samochodu specjalnego pożarniczego marki JELCZ 010 z 1997 roku.
Część 2: Sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki JELCZ 010
Sprzedaż używanego samochodu specjalnego pożarniczego marki JELCZ 010 z 1997 roku.
Dokumenty (4)
- Ogłoszenie417.36KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 1 - Formularz oferty35.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 2 - Projekt umowy435.85KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 3 - dokumentacja zdjęciowa7.64MBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.