Podział 45 działek w ciągu ul. Witosa w Olkuszu
Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY W OLKUSZU, Olkusz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Olkusz, ul. Witosa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia są prace geodezyjne obejmujące sporządzenie wstępnego projektu podziału, sam podział działek oraz stabilizację znaków granicznych dla 45 nieruchomości przy ul. Witosa w Olkuszu. Kryterium oceny to 100% cena. Wymagane posiadanie przez wykonawcę osoby z uprawnieniami zawodowymi w zakresie podziału nieruchomości i sporządzania dokumentacji prawnej.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie co najmniej jednej osoby z uprawnieniami zawodowymi w zakresie podziału nieruchomości i sporządzania dokumentacji do celów prawny
- Odpis z rejestru przedsiębiorców lub CEIDG
- Oświadczenie o posiadaniu wymaganych uprawnień przez osoby wykonujące zamówienie
- Podpisany załącznik RODO
Treść ogłoszenia
Podział 45 działek w ciągu ul. Witosa w Olkuszu.
Data publikacji
: 2026-08-13
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Tryb zamówienia:
zamówienie publiczne poniżej kwoty określonej w art. 2 ust. 1 ustawy pzp
Olkusz, dnia 25.08.2026r.
OBZ.271.1.25.2026
INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA
W postępowaniu złożono 1 ofertę.
Do realizacji zamówienia wybrano ofertę złożoną przez Wykonawcę Firma Usługowo Handlowa "GEO", Klucze
W załączeniu Zamawiający zamieszcza protokół z przeprowadzonego postępowania.
Olkusz, dnia 13.08.2026r.
Znak sprawy:
OBZ.271.1.25.2026
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
na
Podział 45 działek w ciągu ul. Witosa w Olkuszu.
I. Nazwa i adres Zamawiającego:
Miasto i Gmina Olkusz, 32-300 Olkusz, Rynek 1
tel.: /032/ 6260100 fax /032/ 6260217; /032/ 6260109
1.
Opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie prac geodezyjnych związanych ze sporządzeniem wstępnego projektu podziału działek i podziału działek o nr:
1178/5, 1179/5, 1180/5, 1181/1, 1188/1, 1189/1, 1851/3, 1852/1, 1853/1, 1863/1, 1859/1, 1860/1, 1865/1, 1947/1, 1948/1, 1950/1, 1973/3, 2014/1, 1160/1, 1964/1, 1965/1, 1966/1, 1967/1, 1968/3, 1968/6, 1951/1, 1952/1, 1953/1, 1955/1, 1956/1, 1957/1, 1958/1, 1959/1, 1960/1, 1961/5, 1962/1, 1963/1, 1969/1, 2015/1, 1170/5, 1973/5, 1170/6, 1119/2, 1221/2, 1983/2
znajdujących się
w ciągu ul. Witosa w Olkuszu. Celem podziału jest wydzielenie terenu objętego projektem.
a) terminy wykonania zamówienia:
-
Wstępny projekt
podziału działki zgodnie z mpzp
do 20 dni
od dnia zawarcia umowy,
-
Podział
działki w terminie
do 120
dni od otrzymania Zamawiającego pisemnego zlecenia po uprawomocnieniu się postanowienia opiniującego wstępny projekt podziału działki.
-
Stabilizacja
znaków granicznych w terminie
do 50
dni od otrzymania od Zamawiającego pisemnego zlecenia stabilizacji, które nastąpi po uprawomocnieniu decyzji o podziale działki i ujawnieniu w ewidencji.
b) okres gwarancji: * nie dotyczy,
c) warunki płatności
* do 21
dni,
d) kryterium oceny ofert – cena 100%
2. O udzielenie zamówienia określonego w zaproszeniu mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:
Zamawiający wymaga dysponowania w szczególności co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia zawodowe w zakresie podziału nieruchomości (gruntów) oraz sporządzenia dokumentacji do celów prawnych.
3. Cenę oferty (brutto) należy podać w formie wynagrodzenia ryczałtowego, cena oferty powinna zawierać wszelkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
4. Osoby do kontaktu : Celina Kocjan– tel . 32 626 01 09 (Wydział Geodezji i Gospodarki Mieniem).
II. Forma złożenia oferty
Ofertę na formularzu wraz z załącznikami należy złożyć w terminie do dnia
21.08.2026r
. w formie:
a) pisemnej (osobiście, listownie) na adres:*Urząd Miasta i Gminy Olkusz, Rynek 1, 32 – 300 Olkusz w zaklejanej kopercie z dopiskiem
„Podział 45 działek w ciągu ul. Witosa w Olkuszu””
lub
b) w wersji elektronicznej na e-mail*:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
,
III.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zapytania ofertowego przed upływem terminu do składania ofert oraz do unieważnienia postępowania w każdym czasie bez podania przyczyny. W przypadku zaistnienia takich okoliczności, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. W tym zakresie Wykonawcy zrzekają się wszelkich ewentualnych przysługujących im roszczeń. Informacja o zmianie lub unieważnieniu postępowania zostanie upubliczniona na tych samych zasadach co zapytanie ofertowe.
IV. Do oferty należy załączyć:
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej,
- oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
- podpisany załącznik 1 „
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych”.
Części zamówienia (1)
Część 0: Podział 45 działek w ciągu ul. Witosa w Olkuszu
Wykonanie prac geodezyjnych: wstępny projekt podziału, podział działek oraz stabilizacja znaków granicznych dla 45 nieruchomości.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.