Podział działki nr 601/3 obr. Pomorzany
Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY W OLKUSZU, Olkusz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- obręb Pomorzany, działka nr 601/3
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Prace geodezyjne polegające na sporządzeniu wstępnego projektu podziału działki, wykonaniu samego podziału oraz stabilizacji znaków granicznych dla działki nr 601/3 w obrębie Pomorzany. Kryterium wyboru: cena (100%). Wymagane uprawnienia zawodowe w zakresie podziału nieruchomości.
Kluczowe wymagania
- Uprawnienia zawodowe w zakresie podziału nieruchomości i sporządzania dokumentacji do celów prawnych
- Aktualny odpis z rejestru lub CEIDG
- Oświadczenie o posiadaniu wymaganych uprawnień przez osoby wykonujące zamówienie
- Podpisany załącznik RODO
Treść ogłoszenia
Podział działki nr 601/3 obr. Pomorzany.
Data publikacji
: 2026-08-12
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Tryb zamówienia:
zamówienie publiczne poniżej kwoty określonej w art. 2 ust. 1 ustawy pzp
Olkusz, dnia 25.08.2026r.
OBZ.271.1.24.2026
INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA
W postępowaniu złożono 1 ofertę.
Do realizacji zamówienia wybrano ofertę złożoną przez Wykonawcę eMGeo Mateusz Ziaja, Klucze
W załączeniu Zamawiający zamieszcza protokół z przeprowadzonego postępowania.
Olkusz, dnia 12.08.2026r.
Znak sprawy: OBZ.271.1.24.2026
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
na
Podział działki nr 601/3 obr. Pomorzany.
I. Nazwa i adres Zamawiającego:
Miasto i Gmina Olkusz, 32-300 Olkusz, Rynek 1
tel.: /032/ 6260100 fax /032/ 6260217; /032/ 6260109
1.
Opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie prac geodezyjnych związanych ze sporządzeniem wstępnego projektu podziału działki i podziału działki nr 601/3 obręb Pomorzany.
a) terminy wykonania zamówienia:
-
Wstępny projekt
podziału działki zgodnie z mpzp
do 15 dni
od dnia zawarcia umowy,
-
Podział
działki w terminie
do 80
dni od otrzymania od Zamawiającego pisemnego zlecenia po uprawomocnieniu się postanowienia opiniującego wstępny projekt podziału działki.
-
Stabilizacja
znaków granicznych w terminie
do 50
dni od otrzymania od Zamawiającego pisemnego zlecenia stabilizacji, które nastąpi po uprawomocnieniu decyzji o podziale działki i ujawnieniu w ewidencji.
b) okres gwarancji: * nie dotyczy,
c) warunki płatności
* do 21
dni,
d) kryterium oceny ofert – cena 100%
2. O udzielenie zamówienia określonego w zaproszeniu mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:
Zamawiający wymaga dysponowania w szczególności co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia zawodowe w zakresie podziału nieruchomości (gruntów) oraz sporządzenia dokumentacji do celów prawnych.
3. Cenę oferty (brutto) należy podać w formie wynagrodzenia ryczałtowego, cena oferty powinna zawierać wszelkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
4. Osoby do kontaktu : Celina Kocjan– tel . 32 626 01 09 (Wydział Geodezji i Gospodarki Mieniem).
II. Forma złożenia oferty
Ofertę na formularzu wraz z załącznikami należy złożyć w terminie do dnia
20.08.2026r
. w formie:
a) pisemnej (osobiście, listownie) na adres:*Urząd Miasta i Gminy Olkusz, Rynek 1, 32 – 300 Olkusz w zaklejanej kopercie z dopiskiem
„Podział działki nr 601/3 obręb Pomorzany”.
lub
b) w wersji elektronicznej na e-mail*:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
,
III.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zapytania ofertowego przed upływem terminu do składania ofert oraz do unieważnienia postępowania w każdym czasie bez podania przyczyny. W przypadku zaistnienia takich okoliczności, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. W tym zakresie Wykonawcy zrzekają się wszelkich ewentualnych przysługujących im roszczeń. Informacja o zmianie lub unieważnieniu postępowania zostanie upubliczniona na tych samych zasadach co zapytanie ofertowe.
IV. Do oferty należy załączyć:
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej,
- oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
- podpisany załącznik 1 „
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych”.
Części zamówienia (1)
Część 0: Podział działki nr 601/3 obr. Pomorzany
Wykonanie prac geodezyjnych: wstępny projekt podziału, podział działki oraz stabilizacja znaków granicznych.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.