Podział działki nr 362 obr. Zawada

Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY W OLKUSZU, Olkusz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
obręb Zawada
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Prace geodezyjne polegające na sporządzeniu wstępnego projektu podziału działki oraz wykonaniu samego podziału działki nr 362 w obrębie Zawada. Celem jest wydzielenie terenu poza pasem drogowym. W zakres wchodzi również stabilizacja znaków granicznych po uprawomocnieniu się decyzji.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Podział działki nr 362 obr. Zawada

Data publikacji

: 2026-08-12

Rodzaj zamówienia:

Usługi

Tryb zamówienia:

zamówienie publiczne poniżej kwoty określonej w art. 2 ust. 1 ustawy pzp

Olkusz, dnia 25.08.2026r.

OBZ.271.1.23.2026

INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA

W postępowaniu złożono 2 oferty.

Do realizacji zamówienia wybrano  ofertę nr 2 złożoną przez Wykonawcę eMGeo Mateusz Ziaja, Klucze

W załączeniu Zamawiający zamieszcza protokół z przeprowadzonego postępowania.

Olkusz, dnia 12.08.2026r.

Znak sprawy: OBZ.271.1.23.2026

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

na

Podział działki nr 362 obr. Zawada.

I.      Nazwa i adres Zamawiającego:

Miasto i Gmina Olkusz, 32-300 Olkusz, Rynek 1

tel.: /032/ 6260100 fax /032/ 6260217; /032/ 6260109

1.

Opis przedmiotu zamówienia:

Wykonanie prac geodezyjnych związanych ze sporządzeniem wstępnego projektu podziału działki i podziału działki nr 362 obręb Zawada. Celem wydzielenia terenu poza pasem drogowym, zgodnie z zagospodarowaniem terenu.

a)     terminy wykonania zamówienia:

-

Wstępny projekt

podziału działki zgodnie z mpzp

do 15 dni

od dnia zawarcia umowy,

-

Podział

działki w terminie

do 80

dni od otrzymania od Zamawiającego pisemnego zlecenia po uprawomocnieniu się postanowienia opiniującego wstępny projekt podziału działki.

-

Stabilizacja

znaków granicznych w terminie

do 50

dni od otrzymania od Zamawiającego pisemnego zlecenia stabilizacji, które nastąpi po uprawomocnieniu decyzji o podziale działki i ujawnieniu w ewidencji.

b)     okres gwarancji: * nie dotyczy,

c)     warunki płatności

* do 21

dni,

d)     kryterium oceny ofert – cena 100%

2.        O udzielenie zamówienia określonego w zaproszeniu mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:

Zamawiający wymaga dysponowania w szczególności co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia zawodowe w zakresie  podziału nieruchomości (gruntów) oraz sporządzenia dokumentacji do celów prawnych.

3.        Cenę oferty (brutto) należy podać w formie wynagrodzenia ryczałtowego, cena oferty powinna zawierać wszelkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.

4.        Osoby do kontaktu : Celina Kocjan– tel . 32 626 01 09  (Wydział Geodezji i Gospodarki Mieniem).

II.  Forma złożenia oferty

Ofertę na formularzu wraz z załącznikami należy złożyć w terminie do dnia

20.08.2026r

. w formie:

a)     pisemnej (osobiście, listownie) na adres:*Urząd Miasta i Gminy Olkusz, Rynek 1, 32 – 300 Olkusz w zaklejanej kopercie  z dopiskiem

„Podział działki nr 362 obr. Zawada”.

lub

b)    w wersji elektronicznej na e-mail*:

[adres e-mail dostępny w aplikacji]

,

III.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zapytania ofertowego przed upływem terminu do składania ofert oraz do unieważnienia postępowania w każdym czasie bez podania przyczyny. W przypadku zaistnienia takich okoliczności, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. W tym zakresie Wykonawcy zrzekają się wszelkich ewentualnych przysługujących im roszczeń. Informacja o zmianie lub unieważnieniu postępowania zostanie upubliczniona na tych samych zasadach co zapytanie ofertowe.

IV. Do oferty należy załączyć:

-         aktualny odpis z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej,

-      oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;

-      podpisany załącznik 1 „

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych”.

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Podział działki nr 362 obr. Zawada

    Wykonanie prac geodezyjnych: wstępny projekt podziału, podział działki oraz stabilizacja znaków granicznych.

  2. Część 2: Podział działki nr 362 obr. Zawada

    Wykonanie prac geodezyjnych: wstępny projekt podziału, podział działki oraz stabilizacja znaków granicznych.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Podział działki nr 362 obr. Zawada — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne