Sporządzenie operatu szacunkowego za ustanowienie służebności przesyłu
Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY W OLKUSZU, Olkusz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Olkusz, działka nr 3532/2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość opłaty jednorazowej za ustanowienie służebności przesyłu (przyłącze gazowe średniego ciśnienia) na działce nr 3532/2 w Olkuszu. Postępowanie zakończone wynikiem – wybrano ofertę najniższą.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie co najmniej jednej osoby z uprawnieniami zawodowymi w zakresie szacowania nieruchomości
- Odpis z rejestru lub CEIDG
- Oświadczenie o posiadaniu uprawnień przez osoby wykonujące zamówienie
- Podpisany załącznik dotyczący przetwarzania danych osobowych
Treść ogłoszenia
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość wynagrodzenia za ustanowienie służebności przesyłu
Data publikacji
: 2026-07-03
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Tryb zamówienia:
zamówienie publiczne poniżej kwoty określonej w art. 2 ust. 1 ustawy pzp
Olkusz, dnia 08.07.2026r.
KG.272.39.2026
INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA
W postępowaniu złożono 2 oferty.
Do realizacji zamówienia wybrano ofertę nr 2 złożoną przez Wykonawcę
Danuta Becher DBP expert, ul. Cedrowa 27, 34-100 Gorzeń Górny.
W załączeniu Zamawiający zamieszcza protokół z przeprowadzonego postępowania.
W
ydział:
Geodezji i Gospodarki Mieniem
Olkusz, dnia 07.07.2026r.
Znak sprawy: KG.272.39.2026
Zamawiający zamieszcza właściwy formularz oferty.
Wydział:
Geodezji i Gospodarki Mieniem
Olkusz, dnia 02.07.2026r.
Znak sprawy: KG.272.39.2026
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
na
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość wynagrodzenia za ustanowienie służebności przesyłu:
I. Nazwa i adres Zamawiającego:
Miasto i Gmina Olkusz, 32-300 Olkusz, Rynek 1
tel.: /032/ 6260100 fax /032/ 62601103; /032/ 6260210
II. Opis przedmiotu zamówienia
Sporządzenie:
1) Operatu szacunkowego określającego wartość aktualnego wynagrodzenia (opłata jednorazowa) z tytułu obciążenia działki położonej w Olkuszu ozn. nr 3532/2 służebnością przesyłu, polegającą na wykonaniu przyłącza gazowego – instalacji gazowej średniego ciśnienia o mocy przyłączeniowej 3.0 m
3
/h (zgodnie z załącznikiem graficznym).
a) terminy wykonania zamówienia:*
- 14 dni od podpisania umowy
b) okres gwarancji: * nie dotyczy,
c) warunki płatności
* do 21
dni,
2. O udzielenie zamówienia określonego w zaproszeniu mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:
Zamawiający wymaga dysponowania w szczególności co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości.
3. Cenę oferty (brutto) należy podać w formie wynagrodzenia za sporządzenie operatów, cena oferty powinna zawierać wszelkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
4. Osoby do kontaktu : Katarzyna Seweryn (tel. 032 626 01 11) – Wydział Geodezji i Gospodarki Mieniem.
III. Forma złożenia oferty
Ofertę na formularzu wraz z załącznikami należy złożyć w terminie do dnia
07.07.2026r
. w formie:
a) pisemnej (osobiście, listownie) na adres:*Urząd Miasta i Gminy Olkusz, Rynek 1, 32 – 300 Olkusz w zaklejanej kopercie
z dopiskiem
„Szacowanie – służebność przesyłu”
l
ub
b) w wersji elektronicznej na e-mail*:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
IV. Do oferty należy załączyć:
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej,
- oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
- podpisany załącznik 1 „
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych”.
Olkusz, dnia 02.07.2026r.
…………………………………..
podpis osoby uprawnionej
Części zamówienia (2)
Część 1: Sporządzenie operatu szacunkowego
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość wynagrodzenia za ustanowienie służebności przesyłu (przyłącze gazowe).
Część 2: Sporządzenie operatu szacunkowego
Sporządzenie operatu szacunkowego określającego wartość wynagrodzenia za ustanowienie służebności przesyłu (przyłącze gazowe).
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.