Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu

Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY W OLKUSZU, Olkusz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Olkusz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę sprzętu komputerowego (laptopy, komputery stacjonarne graficzne i standardowe) oraz oprogramowania (Microsoft 365 Apps for Business). Sprzęt musi posiadać 3-letnią gwarancję ProSupport oraz usługę Keep Your Hard Drive (KYHD). Wartość zamówienia wynosi ok. 162 tys. zł netto.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu

Data publikacji

: 2026-06-08

Rodzaj zamówienia:

Dostawa

Tryb zamówienia:

zamówienie publiczne poniżej kwoty określonej w art. 2 ust. 1 ustawy pzp

Olkusz, dnia 22.06.2026r.

OBZ.271.1.17.2026

INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA

W postępowaniu złożono 13 ofertę.

Do realizacji zamówienia wybrano  ofertę nr 12 złożoną przez Wykonawcę

JSW IT SYSTEM Sp. z o.o., 44-330 Jastrzębie Zdró

j.

W załączeniu Zamawiający zamieszcza protokół z przeprowadzonego postępowania.

Olkusz, dnia 08.06

.

2026 r.

Wydział: Administracyjno-Organizacyjny

OBZ.271.1.17.2026

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gmina Olkusz

zaprasza

do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego pn. :

Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby Urzędu Miasta i  Gminy  w Olkuszu.

I.     Nazwa i adres Zamawiającego:

Gmina Olkusz, ul. Rynek 1, 32-300 Olkusz

II. Tryb udzielenia zamówienia i rodzaj zamówienia:

Postępowanie prowadzone będzie w trybie zapytanie ofertowe o udzielenie zamówienia, którego wartość nie przekracza lub jest równa kwocie 170 000 zł.

Przedmiotem zamówienia jest:

dostawa

III.   Opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu

obejmująca komputery przenośne oraz stacjonarne wraz z monitorami oraz oprogramowaniem systemowym oraz biurowym.

Kod CPV:

30213300-8 Komputer biurkowy

30231300-0 Monitory ekranowe

30213100-6 Komputery przenośne

48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

IV.   Termin realizacji zamówienia:

Termin realizacji zamówienia: do 10 dni licząc od dnia zawarcia umowy.

V.   Opis sposobu obliczania ceny:

a)        W formularzu oferty należy podać cenę brutto, wyrażoną w polskich złotych, podaną cyfrowo oraz słownie, obejmującą należny podatek VAT

b)        Cenę oferty należy obliczyć na podstawie Załącznika nr 1 do oferty/umowy, poprzez wpisanie wartości w polu „Razem”, stanowiącej sumę poszczególnych cen łącznych brutto, obliczonych jako iloczyn ceny jednostkowej brutto oraz liczby sztuk.

c)     Cena podana w ofercie powinna obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia oraz spełnieniem wymagań określonych przez Zamawiającego

d)     Cena nie podlega zmianie przez okres związania ofertą oraz przez okres realizacji zamówienia.

e)     Cena wskazana w ofercie stanowić będzie podstawę wyboru najkorzystniejszej oferty.

f)       Kryteria oceny ofert: cena - 100%.

g)     Wybrany Wykonawca zobowiązuje się do podpisania z Zamawiającym umowy dostawy.

VI.   Warunki dostawy:

a)     Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, w tym obowiązki Wykonawcy, określa wzór umowy stanowiący załącznik do niniejszego ogłoszenia.

VII.    Sposób przygotowania i złożenia oferty:

a)     Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferty niekompletne lub niewypełnione w całości zostaną odrzucone.

b)     Zamawiający nie dopuszcza oferowania produktów alternatywnych. Wykonawca zobowiązany jest do zaoferowania produktów dokładnie zgodnych z opisem zawartym w załączniku nr 2 do oferty/umowy.

c)     Oferta musi być podpisana przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy.

d)     Ofertę na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik do niniejszego ogłoszenia należy złożyć w terminie do

dnia 18.06

.

2026r.

godz.

10:00

w formie: elektronicznej na e-mail:

[adres e-mail dostępny w aplikacji]

e)     Ofertę na formularzu należy złożyć w wersji elektronicznej.

f)       W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.

g)     Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany treści zapytania ofertowego przed upływem terminu składania ofert oraz do unieważnienia postępowania na każdym etapie, bez podania przyczyny. Wykonawcom nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego.

h)     Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie wezwany do podpisania umowy w terminie i miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Zamawiającego tj. w Urzędzie Miasta i Gminy

w Olkuszu przy ul. Rynek 1, Wydział Administracyjno-Organizacyjny p.331, tel. 32 626 01 81 osoby do kontaktu: Łukasz Fajfer, Anna Pawełczyk.

VIII.          Do wypełnionego oraz podpisanego formularza oferty należy załączyć:

wypełniony załącznik nr 1 do oferty/umowy.

Części zamówienia (4)

  1. Część 1: Komputery przenośne (laptop)

    Dostawa 3 sztuk laptopów Dell Pro 16 Plus z procesorem Intel Core Ultra 7, 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro.

  2. Część 2: Komputer stacjonarny graficzny

    Dostawa 1 sztuki komputera stacjonarnego Dell Pro Max Slim z kartą NVIDIA RTX A1000.

  3. Część 3: Komputery stacjonarne

    Dostawa 35 sztuk komputerów stacjonarnych Dell Pro Slim Essential.

  4. Część 4: Oprogramowanie

    Dostawa subskrypcji Microsoft 365 Apps for Business ESD na 12 miesięcy.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne