Wykonanie wewnętrznej p/t instalacji elektrycznej w lokalach mieszkalnych (komunalnych)
Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY W OLKUSZU, Olkusz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Olkusz (ul. Górnicza 32/36, ul. Szpitalna 24/18)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na wymianę wewnętrznej instalacji elektrycznej w dwóch lokalach mieszkalnych w Olkuszu (ul. Górnicza 32/36 oraz ul. Szpitalna 24/18). Zakres obejmuje demontaż starej instalacji, montaż nowych obwodów (oświetlenie, gniazda, dzwonki), wymianę tablic rozdzielczych, pomiary oraz uzupełnienie ubytków w tynku i sprzątanie. Wynagrodzenie ryczałtowe.
Kluczowe wymagania
- Uprawnienia SEP
- 2 lata gwarancji
Treść ogłoszenia
Wykonanie wewnętrznej p/t instalacji elektrycznej w lokalach mieszkalnych (komunalnych)
Data publikacji
: 2026-04-30
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Tryb zamówienia:
zamówienie publiczne poniżej kwoty określonej w art. 2 ust. 1 ustawy pzp
Wydział Drogowo- Inwestycyjny Olkusz, dnia 19.06.2026r.
KDI.271.2.8.2026
INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA
W postępowaniu nie złożono żadnych ofert.
W załączeniu Zamawiający zamieszcza protokół z przeprowadzonego postępowania.
Wydział Drogowo- Inwestycyjny
Znak sprawy
KDI. 271.2.8.2026
Olkusz, dnia 29.04.2026r.
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
Na
Wykonanie wewnętrznej p/t instalacji elektrycznej w lokalach mieszkalnych (komunalnych)
I. Nazwa i adres Zamawiającego:
GMINA OLKUSZ
ul. RYNEK 1
32-300 OLKUSZ
II. Opis przedmiotu zamówienia
- W zakres robót związanych z wymianą wewnętrznej instalacji elektrycznej objęty niniejszym zapytaniem ofertowym wchodzi wykonanie:
1. Wymiana wewnętrznej P/T instalacji elektrycznej w lokalu mieszkalnym
ul. Górnicza 32/ 36.
1). Demontaż istniejącej instalacji elektrycznej.
2). Obwody oświetleniowe dla pomieszczeń: pokój 1, pokój 2, kuchnia, łazienka, korytarz - łącznie
5
punktów.
3). Obwody gniazd wtykowych 1 fazowych w pomieszczeniach: pokój 1, pokój 2, kuchnia, łazienka, korytarz- łącznie
9
punktów.
4). Obwody gniazd wtykowych, bryzgoszczelnych w pomieszczeniu: łazienka, kuchnia-
4
punkty.
5). W korytarzu zamontować nową tablice pod licznik z wyłącznikiem różnicowoprądowym oraz zabezpieczeniami typu ES-
1 kpl.
6). Dzwonek w korytarzu oraz włącznik-
1 szt.
7). Ułożenie linii zasilającej WLZ wraz z zabezpieczeniem nadprądowym w tablicy na klatce schodowej-
6 m.
8). Pomiary elektryczne.
2. Wymiana wewnętrznej P/T instalacji elektrycznej w lokalu mieszkalnym
ul. Szpitalna 24/18.
1). Demontaż istniejącej instalacji elektrycznej.
2). Obwody oświetleniowe dla pomieszczeń: pokój 1, pokój 2, kuchnia, łazienka, korytarz - łącznie
7
punktów.
3). Obwody gniazd wtykowych 1 fazowych w pomieszczeniach: pokój 1, pokój 2, kuchnia, łazienka, korytarz- łącznie
10
punktów.
4). Obwody gniazd wtykowych, bryzgoszczelnych w pomieszczeniu: łazienka, kuchnia-
3
punkty.
5). W korytarzu zamontować nową tablice pod licznik z wyłącznikiem różnicowoprądowym oraz zabezpieczeniami typu ES-
1 kpl.
6). Dzwonek w przedpokoju oraz włącznik-
1 szt.
7). Ułożenie linii zasilającej WLZ wraz z zabezpieczeniem nadprądowym w tablicy na klatce schodowej -
8 m.
8). Pomiary elektryczne.
3. Po wykonaniu powyższych prac, należy uzupełnić ubytki tynku na ścianach i mieszkanie uprzątnąć.
4. Po wykonaniu instalacji elektrycznej w mieszkaniach należy zamontować nowe gniazda i wyłączniki oraz zamontować oświetlenie (żyrandole i kinkiety, dzwonek).
5. Do niniejszego zapytania są sporządzone poglądowe szkice instalacji elektrycznych.
6. Szczegółowy zakres robót przedstawiono w kosztorysie ślepym stanowiącym załącznik do zaproszenia.
7. Zakłada się ryczałtowy charakter wynagrodzenia.
a) termin wykonania zamówienia: *
do 29.05.2026r.,
b) okres gwarancji: *2 lata,
c) warunki płatności* Przelew 21 dni,
d) informacji telefonicznej można uzyskać pod numerem 32 626 01 57.
e) ……………
……………………
………………………...,
Załączniki:
Kosztorys nakładczy, poglądowe szkice instalacji elektrycznych.
III. Forma złożenia oferty
Oferty na formularzu należy złożyć w terminie
do 7 dni
od ogłoszenia w formie pisemnej (osobiście, lub e-mailem) na adres:* Urząd Gminy Olkusz ul. Rynek 1, 32-300 Olkusz, z dopiskiem oferta na wykonanie:
1. Wymiana wewnętrznej P/T instalacji elektrycznej w lokalu mieszkalnym ul. Górnicza 32/ 36.
2. Wymiana wewnętrznej P/T instalacji elektrycznej w lokalu mieszkalnym ul. Szpitalna 24/18.
a) faxem na numer:*
.............................................................................. ,
b) w wersji elektronicznej na e-mail*:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
,
IV.
W toku sprawdzenia i oceny ofert Zamawiający może żądać od Oferenta wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert, oraz Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie rozstrzygnięcia postępowania w przypadku, gdy ceny złożonych ofert będą przewyższać środki Zamawiającego przeznaczone na realizacją zadania.
V
. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zapytania ofertowego przed upływem terminu do składania ofert oraz do unieważnienia postępowania w każdym czasie bez podania przyczyny. W przypadku zaistnienia takich okoliczności, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego.
W tym zakresie Wykonawcy zrzekają się wszelkich ewentualnych przysługujących im roszczeń. Informacja o zmianie lub unieważnieniu postępowania zostanie upubliczniona na tych samych zasadach co zapytanie ofertowe.
VI. Do oferty należy załączyć:
- kosztorys ofertowy,
- kserokopie uprawnień SEP.
Części zamówienia (2)
Część 1: Wymiana wewnętrznej P/T instalacji elektrycznej w lokalu mieszkalnym ul. Górnicza 32/ 36
Wymiana instalacji elektrycznej w lokalu: demontaż, montaż obwodów (oświetlenie, gniazda, dzwonek), tablica rozdzielcza, WLZ, pomiary oraz prace wykończeniowe.
Część 2: Wymiana wewnętrznej P/T instalacji elektrycznej w lokalu mieszkalnym ul. Szpitalna 24/18
Wymiana instalacji elektrycznej w lokalu: demontaż, montaż obwodów (oświetlenie, gniazda, dzwonek), tablica rozdzielcza, WLZ, pomiary oraz prace wykończeniowe.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.