Sporządzenie świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych w Olkuszu
Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY W OLKUSZU, Olkusz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Olkusz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sporządzenie 13 świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych na terenie Olkusza. Procedura zakończona (wybrano ofertę J&K Janusz Krzywda). Wymagane posiadanie przez wykonawcę osoby z uprawnieniami do sporządzania świadectw.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie co najmniej jednej osoby z uprawnieniami zawodowymi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej
- Odpis z rejestru lub CEIDG
- Oświadczenie o posiadaniu uprawnień przez osoby wykonujące zamówienie
- Podpisany załącznik dotyczący przetwarzania danych osobowych
Treść ogłoszenia
Sporządzenie świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych usytuowanych w budynkach wielorodzinnych
Data publikacji
: 2026-06-02
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Tryb zamówienia:
zamówienie publiczne poniżej kwoty określonej w art. 2 ust. 1 ustawy pzp
Olkusz, dnia 11.06.2026r.
Wydział:
Geodezji i Gospodarki Mieniem
KG.272.35.2026
INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA
W postępowaniu złożono 14 ofert.
Do realizacji zamówienia wybrano ofertę nr 5 złożoną przez Wykonawcę
J&K Janusz Krzywda, 32-864 Gnojnik 755.
W załączeniu Zamawiający zamieszcza protokół z przeprowadzonego postępowania.
Wydział:
Geodezji i Gospodarki Mieniem
Olkusz, dnia 02.06.2026r.
Znak sprawy: KG.272.35.2026
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY
na
Sporządzenie świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych usytuowanych w budynkach wielorodzinnych.
I. Nazwa i adres Zamawiającego:
Miasto i Gmina Olkusz, 32-300 Olkusz, Rynek 1
tel.: /032/ 6260100 fax /032/ 62601103; /032/ 6260210
II. Opis przedmiotu zamówienia
Sporządzenie:
1) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 8 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 43,
2) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 25 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy Al. 1000-lecia 3,
3) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 9 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy ul. Sosnowej 42,
4) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 15 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy ul. Skalskiej 12,
5) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 19 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy ul. Strzelców Olkuskich 5,
6) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 1 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy ul. Sławkowskiej 7D,
7) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 9 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy ul. Górniczej 32,
8) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 26 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy Al. 1000-lecia 10,
9) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 88 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy ul. Strzelców Olkuskich 5A,
10) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 13 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy ul. Krakowskie Przedmieście 13,
11) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 2 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy ul. Krakowskie Przedmieście 12a,
12) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 5 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy ul. Wincentego Witosa 2,
13) Świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokalu mieszkalnego Nr 4 w budynku wielorodzinnym położonym w Olkuszu przy Al. 1000-lecia 8.
a) terminy wykonania zamówienia:*
- 14 dni od podpisania umowy
b) okres gwarancji: * nie dotyczy,
c) warunki płatności
* do 21
dni,
2. O udzielenie zamówienia określonego w zaproszeniu mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:
Zamawiający wymaga dysponowania w szczególności co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia zawodowe w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej.
3. Cenę oferty (brutto) należy podać w formie wynagrodzenia za sporządzenie operatów, cena oferty powinna zawierać wszelkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
4. Osoby do kontaktu: Magdalena Szlachta, Ewa Połońska- tel. 032 626 01 10 (Wydział Geodezji i Gospodarki Mieniem).
III. Forma złożenia oferty
Ofertę na formularzu wraz z załącznikami należy złożyć w terminie do dnia
10.06.2026r
. w formie:
a) pisemnej (osobiście, listownie) na adres:*Urząd Miasta i Gminy Olkusz, Rynek 1, 32 – 300 Olkusz w zaklejanej kopercie
z dopiskiem
„Świadectwa energetyczne – lokale mieszkalne”
lub
b) w wersji elektronicznej na e-mail*:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
,
IV. Do oferty należy załączyć:
- aktualny odpis z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej,
- oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
- podpisany załącznik 1 „
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych”.
Olkusz
,
dnia 02 czerwiec 2026r.
………………………………….. podpis osoby uprawnionej
Części zamówienia (2)
Część 1: Sporządzenie świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych
Sporządzenie 13 świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali w budynkach wielorodzinnych w Olkuszu.
Część 2: Sporządzenie świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali mieszkalnych
Sporządzenie 13 świadectw charakterystyki energetycznej dla lokali w budynkach wielorodzinnych w Olkuszu.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.