Dostawa usług licencyjnych i serwisowych dla urządzenia Stormshield UTM SN910
Zamawiający: URZĄD MIASTA I GMINY W OLKUSZU, Olkusz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Olkusz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na odnowienie licencji Premium UTM Security Pack (aktualizacje, wsparcie, NGFW, IPS, VPN, AV, filtr URL, antyspam) oraz usługi Next Business Day dla urządzenia Stormshield UTM SN910. Okres odnowienia: 12 miesięcy. Kryterium wyboru: cena (100%).
Kluczowe wymagania
- Dostarczenie licencji z autoryzowanej dystrybucji w Polsce
- Dostarczenie certyfikatu w ciągu 7 dni roboczych od podpisania umowy
- Oświadczenie o posiadaniu niezbędnych kwalifikacji i środków
Treść ogłoszenia
Dostawa usług licencyjnych i serwisowych dla urządzenia Stormshield UTM SN910.
Data publikacji
: 2026-05-25
Rodzaj zamówienia:
Dostawa
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
Olkusz, dnia 03.06.2026r.
OA.3026.81.2026
INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA
W postępowaniu złożono 4 oferty.
Do realizacji zamówienia wybrano ofertę nr 4 złożoną przez Wykonawcę
IL Sen IT Ilona Synowska - Guzy, Chechło.
W załączeniu Zamawiający zamieszcza protokół z przeprowadzonego postępowania.
Olkusz, dnia 25.05.2026 r.
OA.3026.81.2026
ZAPYTANIE OFERTOWE
Gmina Olkusz
zaprasza
do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego pn. :
Dostawa usług licencyjnych i serwisowych dla urządzenia Stormshield UTM SN910.
(nazwa i rodzaj zamówienia)
I. Nazwa i adres Zamawiającego:
Gmina Olkusz, ul. Rynek 1, 32-300 Olkusz
II. Tryb udzielenia zamówienia i rodzaj zamówienia:
Postępowanie prowadzone będzie w trybie zapytanie ofertowe o udzielenie zamówienia, którego wartość nie przekracza lub jest równa kwocie 80 000 zł.
Przedmiotem zamówienia jest:
dostawa
III. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa-
odnowienie usług licencyjnych i serwisowych
dla urządzenia
Stormshield UTM SN910
, obejmujące:
Premium UTM Security Pack obejmujący:
· aktualizacje zabezpieczeń, sygnatur,
· wsparcie techniczne,
· NGFW + IPS,
· IPSec + SSL VPN,
· Audyt podatności,
· Zaawansowany AV,
· Chmurowy filtr URL,
· Antyspam.
2.
Next Business Day
– usługa gwarantująca wymianę urządzenia w przypadku awarii na następny dzień roboczy.
Okres odnowienia:
12 miesięcy
.
Kod CPV:
· 48210000-3 Pakiety oprogramowania dla sieci.
· 72250000-2 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów.
IV. Termin realizacji zamówienia
Termin realizacji zamówienia: od daty zawarcia umowy do
16.06.2027r.
V. Opis sposobu obliczania ceny:
a) W druku formularza oferty należy podać cenę brutto, która musi być podana w walucie polski złoty cyfrowo oraz słownie, w tym należny podatek VAT.
b) Cena podana w ofercie powinna obejmować wszystkie koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia oraz warunkami stawianymi przez Zamawiającego.
c) Zamawiający nie dopuszcza produktów alternatywnych.
d) Cena nie ulega zmianie przez okres ważności oferty (związania) oraz okres realizacji (wykonania) zamówienia.
e) Cena powyższa stanowić będzie podstawę dla wybrania najkorzystniejszej oferty.
f) Kryteria oceny ofert: cena 100%.
g) Wybrany Wykonawca zobowiązuje się do podpisania z Zamawiającym umowy dostawy.
VI. Warunki dostawy:
a) W całym okresie trwania licencji Zamawiający ma prawo do korzystania z bezpłatnej pomocy technicznej działu pomocy technicznej urządzeń Stormshield świadczonej za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub elektronicznego formularza. Pomoc dostępna jest w dni robocze w godz. 8:00-17:00.
b) Wykonawca dostarczy licencję pochodzącą z autoryzowanej dystrybucji w Polsce.
c) Potwierdzeniem dostawy jest otrzymanie przez Zamawiającego poprawnego certyfikatu, na podstawie którego nastąpi odnowienie usług licencyjnych i serwisowych. Odnowienie będzie widoczne w urządzeniu Stormshield SN910 w sekcji licencje.
d) Wykonawca zobowiązuję się dostarczyć Zamawiającemu poprawny certyfikat w terminie do 7 dni roboczych od dnia podpisania umowy.
e) Wykonawca oświadcza, że oferowane usługi licencyjne i serwisowe pochodzą z autoryzowanej dystrybucji w Polsce oraz posiada wszelkie prawa do sprzedaży produktów w Polsce.
f) Wykonawca oświadcza, że posiada niezbędne kwalifikacje i uprawnienia oraz niezbędne środki do wykonania niniejszej umowy.
g) Termin płatności do 14 dni od daty prawidłowo wystawionej przez Wykonawcę faktury.
Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Zamawiającego tj. w Urzędzie Miasta i Gminy
w Olkuszu przy ul. Rynek 1, Wydział Administracyjno-Organizacyjny p.331, tel. 32 626 01 81 osoby do kontaktu: Łukasz Fajfer, Anna Pawełczyk.
VII. Sposób przygotowania i złożenia oferty
1. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
2. Oferta musi być podpisana przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy.
3. Ofertę na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik do niniejszego ogłoszenia należy złożyć w terminie do
dnia 29.05.2026r. godz. 10:00
w formie: elektronicznej na e-mail:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
Ofertę na formularzu należy złożyć w wersji elektronicznej.
5. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
6. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany zapytania ofertowego przed upływem terminu do składania ofert oraz do unieważnienia postępowania w każdym czasie bez podania przyczyny. W przypadku zaistnienia takich okoliczności, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego.
VIII. Do oferty należy załączyć:
Wypełniony oraz podpisany formularz oferty
.
Oferty nie w pełni wypełnione zostaną odrzucone.
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa usług licencyjnych i serwisowych dla urządzenia Stormshield UTM SN910
Odnowienie licencji Premium UTM Security Pack oraz usługi wymiany urządzenia Next Business Day na 12 miesięcy.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.