Zapytanie ofertowe na wynajem pomieszczeń szkolnych (SP nr 35 w Szczecinie)
Zamawiający: GMINA MIASTO SZCZECIN, Szczecin
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Szczecin, ul. Świętoborzyców 40 (Szkoła Podstawowa nr 35)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Szkoła Podstawowa nr 35 w Szczecinie poszukuje najemców do prowadzenia działalności edukacyjnej w wybranych pomieszczeniach (sala lustrzana, sale lekcyjne, boisko Orlik, sala gimnastyczna). Kryteria wyboru: najwyższa cena czynszu za 45 min oraz rodzaj działalności. Umowa na czas do 3 lat. Wymagana wizja lokalna przed złożeniem oferty.
Kluczowe wymagania
- Dokonanie wizji lokalnej pomieszczeń
- Złożenie oferty w formie elektronicznej (mail) lub papierowej (sekretariat)
- Złożenie dokumentów: formularz oferty, skan dowodu (osoby fizyczne), wpis do ewidencji/KRS, NIP/REGON
- Podpisanie umowy w ciągu 14 dni od zakończenia postępowania
Treść ogłoszenia
Na podstawie Uchwały Rady Miasta Szczecin nr LXIII/1169/06 Rady Miasta Szczecina z dnia 16 października 2006r.ze zm. (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego nr 105 poz. 2078) w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania z nieruchomości gminnych przez miejskie jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej oraz Uchwały nr XXVI/523/04 Rady Miasta Szczecin z dnia 20 września 2004r., w sprawie zasad korzystania z gminnych obiektów sportowych położonych na terenie szkół oraz powierzenia Prezydentowi Miasta Szczecin ustalania cen i opłat za korzystanie z tych obiektów, po zatwierdzeniu cennika wynajmu obiektów sportowych i pomieszczeń znajdujących się w zarządzie Szkoły podstawowej nr 35 przy ul. Świętoborzyców 40 w Szczecinie, Dyrektor szkoły ogłasza niniejszym zapytanie ofertowe na wynajem następujących pomieszczeń znajdujących się na terenie szkoły z przeznaczeniem na prowadzenie działalności edukacyjnej: sali lustrzanej o pow. 89,04m 2 w następujących dniach tygodnia: poniedziałki w godz. 17:00 -20:00 środy w godz. 17:00 – 20:00 piątki w godz. 17:00 – 20:00 sal lekcyjnych o pow. od 54 m² do 70 m² w następujących dniach tygodnia: od poniedziałku do piątku w godz. 17:00 – 20:00 (uwarunkowane od dostępności sal lekcyjnych) boiska orlik ze sztuczną trawą o pow. 1800 m 2 w następujących dniach tygodnia: czwartki w godz. 17:00 – 18:30 soboty w godz. 10:00 – 20:00 niedziele w godz. 10:00 – 18:30 sali gimnastycznej o pow. 1365,20 m² w następujących dniach tygodnia: poniedziałki w godz. 20:00 – 21:30 – 2 sektory sali gimnastycznej (2/3 całej hali) Pomieszczenia wynajmuje się wraz z prawem do wspólnego użytkowania sanitariatów, wody i energii. Warunki przetargu: oferta winna zostać złożona w formie elektronicznej na adres mailowy [adres e-mail dostępny w aplikacji] . Dopuszcza się również złożenie ofert w formie papierowej w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:30 termin składania ofert – do dnia 8.09.2026r. (wtorek) do godz. 15:30 Informacji dotyczących potrzeb i możliwości funkcjonalnych udziela Marek Żukowski – kierownik obiektów sportowych pod numerem telefonu 91 44 22 465 wew. 115 lub w formie elektronicznej na adres [adres e-mail dostępny w aplikacji] Pomieszczenia do wynajęcia można obejrzeć do dnia 8.09.2026r.. po wcześniejszym uzgodnieniu, tel.kontaktowy 91 44 22 465 wew. 115 lub w formie elektronicznej na adres: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Minimalna cena wynajmu za jedną godzinę lekcyjną ( 45 minut ) wynosi: – sala lustrzana – kwota 73,80 zł brutto (siedemdziesiąt trzy złote 80/100 gr) (w/w cena nie dotyczy okazjonalnych i „jednodniowych” wynajmów), – boisko orlik ze sztuczną trawą – kwota 86,10 zł brutto (osiemdziesiąt sześc złotych 10/100 gr) (w/w cena nie dotyczy okazjonalnych i „jednodniowych” wynajmów), – sale lekcyjne – kwota 55,35 zł brutto (pięćdziesiąt pięć złotych 35/100 gr) (w/w cena nie dotyczy okazjonalnych i „jednodniowych” wynajmów), – sala sportowa – kwota wynajęcia 1 sektora ( 1/3 sali) wynosi 79,95 zł brutto ( siedemdziesiąt dziewięć złotych 95/100 gr). (w/w cena nie dotyczy okazjonalnych i „jednodniowych” wynajmów Wynajem pomieszczeń może nastąpić w celu prowadzenia działalności gospodarczej, nie mającej negatywnego wpływu na działanie Szkoły. do oferty winno zostać załączone: – wypełniony formularz oferty ( załącznik do ogłoszenia ), – skan dowodu osobistego (w przypadku najmu na osoby indywidualne) – kserokopie zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub wyciąg z rejestru KRS, – kserokopie decyzji o nadaniu nr NIP i REGON, Zaoferowana cena brutto oferty nie może być niższa niż cena wynajmu, określona w pkt. 5 ogłoszenia kryterium wyboru oferty stanowić będzie: – zaproponowana najwyższa godzinowa wysokość czynszu za wynajem w/w pomieszczeń – rodzaj prowadzonej działalności w wynajmowanym pomieszczeniu Podmiot lub osoba, która wygra przetarg zobowiązana będzie do podpisania umowy najmu w ustalonym terminie. Umowa najmu zostanie zawarta na czas oznaczony maksymalnie do 3 lat. Wynajmującemu przysługuje prawo swobodnego wyboru oferty, jeżeli uczestnicy zaoferowali tę samą cenę Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 35 im. Jana Pawła II zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia zapytania ofertowego w całości lub w części bez podania przyczyn. Załączniki do zapytania: Formularz oferty – plik edytowalny (*docx) Pobierz! 327 Pobrań Formularz oferty – plik pdf Pobierz! 307 Pobrań Wzór umowy najmu Pobierz! 2 Pobrań
Części zamówienia (4)
Część 1: Sala lustrzana
Wynajem sali lustrzanej o pow. 89,04 m² na zajęcia edukacyjne.
Część 2: Sale lekcyjne
Wynajem sal lekcyjnych o pow. od 54 m² do 70 m².
Część 3: Boisko Orlik
Wynajem boiska Orlik ze sztuczną trawą o pow. 1800 m².
Część 4: Sala gimnastyczna (sektory)
Wynajem sektora sali gimnastycznej o pow. 1365,20 m².
Dokumenty (3)
- Formularz oferty – plik edytowalny (*docx)
- Formularz oferty – plik pdf
- Wzór umowy najmu
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.