Zwiększenie dostępności i atrakcyjności infrastruktury rekreacyjnej przy ul. Wiosennej w Libiążu
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W LIBIĄŻU, Libiąż
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Libiąż, ul. Wiosenna
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane mające na celu zwiększenie dostępności i atrakcyjności infrastruktury rekreacyjnej przy ul. Wiosennej w Libiążu. Brak szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia w udostępnionych materiałach.
Treść ogłoszenia
„Zwiększenie dostępności i atrakcyjności infrastruktury rekreacyjnej przy ul. Wiosennej w Libiążu” (numer referencyjny: ZP.271.5.7.2026)
Data publikacji
: 2026-08-26
Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
„Zwiększenie dostępności i atrakcyjności infrastruktury rekreacyjnej przy ul. Wiosennej w Libiążu”
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania,
w tym na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Identyfikator ID postępowania na Platformie e-Zamówienia:
ocds-148610-1db630a1-fcea-4207-8631-1a78a2a5a9e3
Części zamówienia (1)
Część 0: Zwiększenie dostępności i atrakcyjności infrastruktury rekreacyjnej przy ul. Wiosennej w Libiążu
Roboty budowlane związane z infrastrukturą rekreacyjną przy ul. Wiosennej w Libiążu.
Dokumenty (5)
- Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.5.7.2026pdf136603
- SWZ tryb podstawowy_ZP.271.5.7.2026pdf659089
- Zał. nr1_nr2_nr3_nr4 do SWZ_ZP.271.5.7.2026zip108944
- Zał. nr5_nr6 do SWZ_ZP.271.5.7.2026zip48812
- Zał. nr7_nr8_nr9_nr10_nr11_nr12 do SWZ_ZP.271.5.7.2026zip50439383
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.