Budowa parkingu przy ul. Konstytucji 3 Maja w Libiążu
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W LIBIĄŻU, Libiąż
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Libiąż, ul. Konstytucji 3 Maja
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane polegające na budowie parkingu przy ul. Konstytucji 3 Maja w Libiążu. Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1). Brak szczegółowych danych o zakresie prac, terminach i wartościach w udostępnionym tekście.
Treść ogłoszenia
„Budowa parkingu przy ul. Konstytucji 3 Maja w Libiążu” (numer referencyjny: ZP.271.5.6.2026)
Data publikacji
: 2026-06-09
Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
„Budowa parkingu przy ul. Konstytucji 3 Maja w Libiążu.”
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania,
w tym na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Identyfikator ID postępowania na Platformie e-Zamówienia:
ocds-148610-3815c893-593a-4f2b-856c-38bc20280202
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa parkingu przy ul. Konstytucji 3 Maja w Libiążu
Budowa parkingu przy ul. Konstytucji 3 Maja w Libiążu.
Dokumenty (11)
- Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.5.6.2026pdf142905
- SWZ tryb podstawowy_ZP.271.5.6.2026pdf570081
- Zał. nr1_nr2_nr3_nr4 do SWZ_ZP.271.5.6.2026zip448836
- Zał. nr5_nr6 do SWZ_ZP.271.5.6.2026zip46542
- Zał. nr7_nr8 do SWZ_ZP.271.5.6.2026zip393558
- Zał. nr 9 do SWZ -Dokumentacja projektowa_ZP.271.5.6.2026zip24388495
- Zał. nr 10_nr11_nr12_nr13_nr14 do SWZ_ZP.271.5.6.2026zip9488958
- Informacja o kwocie_art.222 ust.4 Pzp_ZP.271.5.6.2026pdf186510
- Informacja po otwarciu ofert ZP.271.5.6.2026_02.07.2026pdf185623
- Inform.o wyborze najkorzystn.oferty_ZP.271.5.6.2026_17.07.2026pdf239948
- Ogłoszenie o wyniku postępowania_ZP.271.5.6.2026pdf79152
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.