Kompleksowe działania zwiększania odporności społecznej gminy górniczej Libiąż na wyzwania transformacji energetycznej
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W LIBIĄŻU, Libiąż
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Libiąż
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczące działań zwiększających odporność społeczną gminy Libiąż na skutki transformacji energetycznej. Dokument zawiera jedynie ogólne informacje o przedmiocie zamówienia i dacie publikacji, brak szczegółowych danych o zakresie prac, terminach czy wartości.
Treść ogłoszenia
„Kompleksowe działania zwiększania odporności społecznej gminy górniczej Libiąż na wyzwania transformacji energetycznej” (numer referencyjny: ZP.271.5.5.2026)
Data publikacji
: 2026-05-15
Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia:
tryb podstawowy – art. 275 pkt 1)
„Kompleksowe działania zwiększania odporności społecznej gminy górniczej Libiąż na wyzwania transformacji energetycznej.”
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania,
w tym na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Identyfikator ID postępowania na Platformie e-Zamówienia:
ocds-148610-5945c607-c6d3-4671-a88d-4e883d6bd7b4
Części zamówienia (1)
Część 0: Kompleksowe działania zwiększania odporności społecznej gminy górniczej Libiąż na wyzwania transformacji energetycznej
Działania mające na celu zwiększenie odporności społecznej gminy na wyzwania transformacji energetycznej.
Dokumenty (14)
- Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.5.5.2026pdf145762
- SWZ tryb podstawowy_ZP.271.5.5.2026pdf640620
- Zał. nr1_nr2_nr3_nr4 do SWZ_ZP.271.5.5.2026zip574198
- Zał. nr5_nr6 do SWZ_ZP.271.5.5.2026zip99590
- Zał. nr7_nr8_nr10_nr11_nr12 do SWZ_ZP.271.5.5.2026zip2682696
- Zał. nr 9 do SWZ - Projekt wykonawczy_ZP.271.5.5.2026zip23739999
- Zmiana treści SWZ_1_ZP.271.5.5.3.2026_25.05.2026r.pdf204646
- Aktualny-Zał. nr 6 do SWZ -Wykaz osób_ZP.271.5.5.2026_25.05.2026docx52291
- Zmiana treści SWZ_2_ZP.271.5.5.4.2026_26.05.2026r.pdf198346
- Informacja o kwocie_art.222 ust.4 Pzp_ZP.271.5.5.2026pdf151703
- Informacja po otwarciu ofert ZP.271.5.5.2026_02.06.2026pdf196020
- Inform.o wyborze oferty_ZP.271.5.5.10.2026_12.06.2026pdf262498
- Infor.o ponownym wyborze_najkorz.oferty_ZP.271.5.5.17.2026_01.07.2026pdf252896
- Ogłoszenie o wyniku postępowania_ZP.271.5.5.2026pdf82122
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.