Zakup i dostawa cysterny do transportu wody pitnej
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA KRZEPICE, Krzepice
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Krzepice, ul. Mickiewicza 36 (miejsce dostawy)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zakup i dostawa fabrycznie nowej cysterny o pojemności 5000 l na podwoziu przyczepy rolniczej (rok prod. 2026). Cysterna musi posiadać atesty PZH, być wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 z izolacją min. 50 mm i posiadać 24-miesięczną gwarancję z serwisem mobilnym w Polsce. W ramach zamówienia przewidziano szkolenie pracowników oraz dostawę do siedziby w Krzepicach.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja min. 24 miesiące
- Serwis mobilny na terenie Polski (czas reakcji do 48h)
- Atest PZH (ważny min. do 01.01.2027)
- Certyfikat ISO i świadectwo homologacji
- Wymagane zdjęcie oferowanej cysterny w ofercie
- Dokumentacja techniczna (karty katalogowe, rysunki)
Treść ogłoszenia
Tryb udzielenia zamówienia: zapytanie ofertowe Data ogłoszenia: 03-09-2026 Próg wartości zamówienia: Zamówienia poniżej 170 tys. zł Rodzaj zamówienia: Dostawy Zapytanie ofertowe (PDF | 729,86KB) Załącznik 1 - Formularz oferty (PDF | 852,68KB) Załącznik 2 - Oświadczenie dot. podstaw wykluczenia i warunków udziału (PDF | 637,05KB) Załącznik 3 - Wzór umowy (PDF | 629,90KB) Załacznik 4 - Klauzula informacyjna (PDF | 346,42KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa cysterny do transportu wody pitnej
Dostawa fabrycznie nowej cysterny 5000 l na podwoziu przyczepy rolniczej (rok prod. 2026) ze stali nierdzewnej.
Dokumenty (5)
- Załacznik 4 - Klauzula informacyjna (PDF | 346,42KB)pdf
- Załącznik 2 - Oświadczenie dot. podstaw wykluczenia i warunków udziału (PDF | 637,05KB)pdf
- Załącznik 3 - Wzór umowy (PDF | 629,90KB)pdf
- Załącznik 1 - Formularz oferty (PDF | 852,68KB)pdf
- Zapytanie ofertowe (PDF | 729,86KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.