Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej i floty pojazdów PGK EKOM Sp. z o.o.
Zamawiający: ekom (ezamawiajacy.pl), Warszawa
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Nysa (siedziba zamawiającego i mienie podlegające ubezpieczeniu)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi ubezpieczeniowe dla PGK EKOM Sp. z o.o. obejmuje trzy zakresy: ubezpieczenie mienia (w tym okres przejściowy dla Domaszkowic), ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie komunikacyjne floty pojazdów. Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym drogą elektroniczną przez platformę [link dostępny w aplikacji].
Kluczowe wymagania
- Złożenie formularza ofertowego (załącznik nr 1)
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (art. 125 ust. 1 ustawy Pzp)
- Oświadczenie o spełnieniu warunków z art. 7 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę
- Posiadanie zezwolenia KNF lub innego właściwego organu na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: PZ / 11 / 2026
Numer postępowania PZ / 11 / 2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (3)
Część 1: Część nr 1: Ubezpieczenie mienia
Ubezpieczenie mienia w okresach: dla Domaszkowic 11.01.2027 - 30.09.2028 (z okresem przejściowym) oraz dla pozostałego mienia 01.04.2027 - 30.09.2028.
Część 2: Część nr 2: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Ubezpieczenie OC na okres od 01.10.2026 r. do 30.09.2028 r., płatne w dwóch okresach po 12 miesięcy.
Część 3: Część nr 3: Ubezpieczenie komunikacyjne floty
Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów w okresie 01.10.2026 - 30.09.2028 r. z możliwością sukcesywnego włączania nowych pojazdów.
Dokumenty (15)
- Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026.BZP 00421379.01.pdfpdf
- PZ.11.2026 SWZ.docxdocx
- załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docxdocx
- załącznik nr 1A OPZ – Część nr 1.docxdocx
- załącznik nr 1B OPZ – Część nr 2.docxdocx
- załącznik nr 1C OPZ – Część nr 3.docxdocx
- załącznik nr 1D do SWZ - Formularz cenowy.xlsxxlsx
- załącznik nr 2 - Oświadczenie Wykonawcy.docxdocx
- załącznik nr 3A PPU – Część nr 1.docxdocx
- załącznik nr 3B PPU – Część nr 2.docxdocx
- załącznik nr 3C PPU – Część nr 3.docxdocx
- załącznik nr 4 - Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docxdocx
- załącznik nr 5 - Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 uPzp.docxdocx
- załącznik nr 6 - Załączniki danych, szkodowość.zipzip
- załacznik nr 7 - Oświadczenia i formularze formalne.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.