Udrożnienie koryta cieku Kózka w km 0+000 -6+000 w miejscowości Golejów
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Golejów (ciek Kózka)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na wykonanie prac związanych z udrożnieniem koryta cieku Kózka w miejscowości Golejów (odcinek 6 km). Zakres obejmuje m.in. ręczne wykoszenie i wygrabianie porostów, usuwanie rumoszu skalnego, ścinanie krzaków, czyszczenie strumieniowościerne murów oporowych, spoinowanie, wykopu fundamentowe oraz prace przy ścianach oporowych. Prace mają być wykonane zgodnie z przepisami ochrony środowiska i BHP.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na robotę budowlaną udrożnienie koryta cieku Kózka w km 0+000-6+000...
zapytanie ofertowe na usługe emisji obligacji komunalnych Gminy Lubomierz
Zapraszam do składania ofert na
wykonania prac związanych z udrożnienie koryta cieku Kózka w km 0+000-6+000 w miejscowości Golejów
.
Oferty należy składać w siedzibie urzędu: Plac Wolności 1, 59-623 Lubomierz w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na udrożnienie koryta cieku Kózka” do dnia
18 września 2026 r., do godz. 12.00.
Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz
(-) Mariusz Warowy
zapytanie ofertowe ciek Kózka w Golejowie- 2 postępowanie
320.63
KB
Pobierz
zał nr 1 formularz ofertowy
32.5
KB
doc
Pobierz
Przedmiar Kózka
91.92
KB
Pobierz
PROJEKT UMOWY TRÓJSTRONNEJ wł
275.74
KB
Pobierz
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA
29
KB
doc
Pobierz
zał nr 3 mapa
1.51
MB
png
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
03 września 2026 09:21
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
19
03 września 2026 09:30
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 września 2026 09:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_mapa.png] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 września 2026 09:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
03 września 2026 09:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [projekt_umowy_trojstronnej_wl.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 września 2026 09:21
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [przedmiar_kozka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 września 2026 09:21
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1_formularz_ofertowy_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 września 2026 09:21
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_ciek_kozka_w_golejowie-_2_postepowanie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
03 września 2026 09:21
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Udrożnienie koryta cieku Kózka w km 0+000 -6+000 w miejscowości Golejów
Prace związane z udrożnieniem koryta cieku wodnego, obejmujące prace ziemne, roślinne oraz naprawę murów oporowych.
Dokumenty (7)
- OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA29KBdocPobierzdoc
- PROJEKT UMOWY TRÓJSTRONNEJ wł275.74KBpdfPobierzpdf
- Przedmiar Kózka91.92KBpdfPobierzpdf
- zał nr 1 formularz ofertowy32.5KBdocPobierzdoc
- zał nr 3 mapa1.51MBpngPobierzimage
- zapytanie ofertowe ciek Kózka w Golejowie- 2 postępowanie320.63KBpdfPobierzpdf
- zał 3 mapa 21.51MBpngPobierzimage
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.