„Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu oraz dostawa tlenu ciekłego do zbiornika kriogenicznego przez okres 36 miesięcy”.
Zamawiający: GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA IM. ŚW. JANA PAWŁA II SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 6 ŚLĄSKIEGO UNIWER, Katowice
- Data publikacji
- Status
- ogłoszone
Treść ogłoszenia
Informacje ogólne
GCZD Katowice
Statut
Regulamin organizacyjny
Regulamin ZFŚS
Zarząd
Struktura własnościowa i majątek
Raporty o sytuacji ekonomiczno-finansowej Szpitala
Sygnalizowanie naruszeń prawa
Zamówienia publiczne
Archiwum Zamówień Publicznych przed 2022 rokiem
Konkursy ofert
Archiwum konkursów ofert przed 2022 rokiem
Konkursy ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Archiwum konkursów ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przed 2022 rokiem
Skargi i wnioski
Praca
Udostępnianie dokumentacji medycznej
Informacja o stosowaniu monitoringu wizyjnego
Informacje nieudostępnione
Rejestry, ewidencje, archiwa
Rejestry
Ewidencje
Archiwa
Obsługa biuletynu
Instrukcja obsługi
Redakcja
Mapa strony
Polityka cookies
Deklaracja dostępności
Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)
Archiwum Plan Postępowań
Jesteś tutaj:
Informacje ogólne
Zamówienia publiczne
„Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu oraz dostawa tlenu ciekłego do zbiornika kriogenicznego przez okres 36 miesięcy”.
„Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu oraz dostawa tlenu ciekłego do zbiornika kriogenicznego przez okres 36 miesięcy”.
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU
Zamawiający:
Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
40-752 Katowice; ul. Medyków 16
woj. Śląskie, pow. m. Katowice
tel. (32) 207 15 10
Zamawiający ogłasza postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t.j.Dz. U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.) dla zamówienia o nazwie:
„„Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu oraz dostawa tlenu ciekłego do zbiornika kriogenicznego przez okres 36 miesięcy”. ”
INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW
Wszystkie dokumenty oraz wszelka korespondencja dotycząca postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t.j.Dz. U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.) numer
ZP/41/26
– „„Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu oraz dostawa tlenu ciekłego do zbiornika kriogenicznego przez okres 36 miesięcy”. ” od dnia 04.09.2026 r. publikowana i przekazywana będzie na platformie elektronicznej.
Wejście na platformę poprzez link:
Platforma Marketplanet
Wykonawca celem skorzystania z platformy winien z odpowiednim wyprzedzeniem założyć darmowe konto na platformie.
W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji, czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 pod numerem telefonu 22 257 22 23 lub
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
gdzie otrzymacie Państwo Pełne wsparcie.
Szczegóły
Wprowadził
Wprowadził:
Daniel Dębiec
Wytworzył
Wytworzył:
Dział Zamówień Publicznych
(Dział Zamówień Publicznych)
Podmiot udostępniający
Podmiot udostępniający:
Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
40-752 Katowice, ul. Medyków 16
Kategoria
Kategoria:
Zamówienia publiczne
Data publikacji
Opublikowano:
04 wrzesień 2026, 00:00
Odsłony
Odsłon:
3
Historia zmian
Opis
Data
Zmieniający
Porównaj
Publikacja
Data:
04-09-2026 05:42
Zmieniający:
Daniel Dębiec
04-09-2026 05:42
Daniel Dębiec
Redakcja BIP
Rafał Mroczkowski
Email:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
Telefon:
+48 32 207 1542
Funkcja:
Administrator strony
Odpowiedzialność:
Redaktor strony podmiotowej BIP, Zarządzanie publikacjami w BIP.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.