Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i dystrybucja) dla PSSE w Legnicy
Zamawiający: POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W LEGNICY, Legnica (województwo dolnośląskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Legnica, ul. Adama Mickiewicza 24
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową dostawę energii elektrycznej (sprzedaż oraz usługi przesyłania i dystrybucji) dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy. Okres realizacji: 01.11.2026 – 31.10.2027 (12 miesięcy). Przewidywane zużycie: 60 MWh. Kryterium wyboru: 100% cena brutto.
Kluczowe wymagania
- Koncesja na obrót energią elektryczną (URE)
- Koncesja na dystrybucję energii elektrycznej lub umowa z OSD
- Brak zaległości w podatkach, składkach ZUS/NFZ
- Brak zakazu ubiegania się o zamówienia publiczne
- Brak upadłości lub likwidacji
Treść ogłoszenia
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legnicy
Aktualności
Informacje o zamówieniach publicznych
Zamówienia publiczne
Aktualne
Zamówienia publiczne poniżej progu stosowania ustawy Pzp
Zamówienie ADM.272.2.11.2026 - Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca: sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej w okresie 12 - m-cy licząc od dnia 01.11.2026 r. do dnia 31.10.2027 r.
Powrót
Zamówienie ADM.272.2.11.2026 - Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca: sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej w okresie 12 - m-cy licząc od dnia 01.11.2026 r. do dnia 31.10.2027 r.
Status zamówienia:
Aktualne
Numer zamówienia:
ADM.272.2.11.2026
Data rozpoczęcia:
03.09.2026
Data zakończenia:
21.09.2026
Wartość szacunkowa zamówienia:
poniżej 170 000 zł
Jednostka publikująca:
Sekcja Administracyjna PSSE w Legnicy
Opis zamówienia:
Zamówienie ADM.272.2.11.2026 - Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca: sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej w okresie 12 – m-cy licząc od dnia 01.11.2026 r. do dnia 31.10.2027 r.
Materiały
Zaproszenie do złożenia oferty
Zaproszenie_-dostawe_energii_elektrycznej_2026-27_-podpisany.pdf
0.55MB
Zał. nr 1 - Formularz oferty
zał_nr_1_-_oferta_formularz.doc
0.07MB
Zał. nr 2 - Klauzula informacyjna z art. 13 RODO
zał_nr_2_-_RODO.pdf
0.23MB
Zał. nr 3 - Oświadczenie RODO
zał_nr_3_-_Oswiadczenie_RODO.doc
0.05MB
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
04.09.2026 10:49 Marcin Piwowarczyk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Jan Ilków
Pokaż historię zmian
Tytuł
Wersja
Dane zmiany / publikacji
Zamówienie ADM.272.2.11.2026 - Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca: sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej w okresie 12 - m-cy licząc od dnia 01.11.2026 r. do dnia 31.10.2027
Części zamówienia (1)
Część 0: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usług przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej.
Dokumenty (4)
- Zał. nr 1 - Formularz oferty zał_nr_1_-_oferta_formularz.doc 0.07MBdoc0.07MB
- Zał. nr 2 - Klauzula informacyjna z art. 13 RODO zał_nr_2_-_RODO.pdf 0.23MBpdf0.23MB
- Zaproszenie do złożenia oferty Zaproszenie_-dostawe_energii_elektrycznej_2026-27_-podpisany.pdf 0.55MBpdf0.55MB
- Zał. nr 3 - Oświadczenie RODO zał_nr_3_-_Oswiadczenie_RODO.doc 0.05MBdoc0.05MB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.