Szkoła dla rodziców i wychowawców cz. I
Zamawiający: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LISZKACH, Piekary (województwo małopolskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Liszki
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera informację o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu dotyczącym realizacji „Szkoły dla rodziców i wychowawców cz. I”. Postępowanie zostało przeprowadzone w trybie zapytania ofertowego. Wybrano ofertę Centrum Rozwoju i Profilaktyki Edyta Pawluś.
Treść ogłoszenia
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty – Szkoła dla rodziców i wychowawców cz. I
Znak sprawy CUS.261.30.2026
Liszki, dnia 03.09.2026 r.
INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY
W wyniku postępowania przeprowadzonego w trybie zapytania ofertowego zgodnie z postanowieniami obowiązującego u Zamawiającego Regulaminu udzielania zamówień publicznych na dostawy, usługi, roboty budowlane o wartości niższej niż kwota 170 000 złotych w Centrum Usług Społecznych w Liszkach, przyjętego zarządzeniem Dyrektora Centrum Usług Społecznych w Liszkach nr CUS.021.11.2026 z dnia 11.08.2026 r. Zamawiający przekazuje poniżej informację z wyboru najkorzystniejszej oferty, która wpłynęła w trybie zapytania ofertowego w dniu 31.08.2026 na;
Szkoła dla rodziców i wychowawców cz. I
Otwarcie ofert było jawne i odbyło się w dniu 03.09.2026 r. o godzinie 10.00: w Centrum Usług Społecznych w Liszkach (ul. św. Jana Kantego 5, 32-060 Liszki). Po przeanalizowaniu złożonych ofert, które wpłynęły do dnia 31.08.2026 r. do godz. 12.00 Komisja Przetargowa dokonała wyboru w ramach kryteriów określonych w Zapytaniu ofertowym z dnia 11.08.2026 r. złożonej przez:
Centrum Rozwoju i Profilaktyki Edyta Pawluś 32-082 Bolechowice,
Ul. Zielona 259
W toku postępowania nie wykluczono żadnego oferenta, a żadna z ofert nie została odrzucona.
Części zamówienia (1)
Część 0: Szkoła dla rodziców i wychowawców cz. I
Realizacja programu szkoleniowego/warsztatowego dla rodziców i wychowawców.
Dokumenty (1)
- Informacjapdf296859
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.