Przetarg ustny ograniczony na zbycie nieruchomości (działka nr 15/8, Orneta)
Zamawiający: Urząd Miejski w Ornecie, Orneta (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Orneta 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Orneta, działka nr 15/8, obręb nr 1 (ul. Dąbrowskiego)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny ograniczony na sprzedaż niezabudowanej działki o powierzchni 0,0348 ha w Ornecie (ul. Dąbrowskiego). Przeznaczenie w MPZP: funkcja mieszkaniowa jednorodzinna. Przetarg ograniczony tylko do właścicieli i współwłaścicieli sąsiednich nieruchomości (dz. nr 1, 24, 27, 429, obręb nr 1). Cena wywoławcza: 38 332,95 zł brutto. Wymagane wadium.
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium w terminie do 01.10.2026 r.
- Status właściciela/współwłaściciela nieruchomości sąsiednich (dz. nr 1, 24, 27, 429, obręb nr 1)
- Przedłożenie dowodu wpłaty wadium
- Przedłożenie dokumentów tożsamości/reprezentacji
Treść ogłoszenia
Dane nieruchomości
Adres nieruchomości:
Działka nr 15/8, obręb nr 1 miasto Orneta
Przetarg na:
zbycie
Stan przetargu:
Aktualny
Typ przetargu:
Przetarg ustny ograniczony - zbycie
Rodzaj nieruchomości:
Nieruchomość niezabudowana
Cena wywoławcza:
31165,00 zł + 23% VAT = 38332,95 zł
Data przetargu:
06.10.2026 10:30
Części zamówienia (1)
Część 0: Zbycie nieruchomości gruntowej (działka nr 15/8)
Sprzedaż niezabudowanej działki o powierzchni 0,0348 ha w Ornecie, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Dokumenty (1)
- I przetarg ustny ograniczony działka nr 15.8 obręb nr 1 miasto Orneta
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.