Przetarg ustny ograniczony na zbycie nieruchomości (działka nr 45/13, Orneta)
Zamawiający: Urząd Miejski w Ornecie, Orneta (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Orneta 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami gospodarczymi w bardzo złym stanie technicznym. Lokalizacja: Orneta, ul. Zaułek Ciasny. Przeznaczenie w MPZP: teren zabudowy mieszkaniowej. Przetarg ograniczony tylko do właścicieli i współwłaścicieli nieruchomości sąsiednich (dz. nr 45/8, 45/4, 45/2).
Kluczowe wymagania
- Wpłacenie wadium w terminie do 01.10.2026 r.
- Status właściciela/współwłaściciela nieruchomości sąsiednich (dz. nr 45/8, 45/4, 45/2)
- Przedłożenie dowodu wpłaty wadium
- Przedłożenie dokumentów tożsamości/reprezentacji
Treść ogłoszenia
Dane nieruchomości
Adres nieruchomości:
Działka nr 45/13, obręb nr 3 miasto Orneta
Przetarg na:
zbycie
Stan przetargu:
Aktualny
Typ przetargu:
Przetarg ustny ograniczony - zbycie
Rodzaj nieruchomości:
Nieruchomość zabudowana
Cena wywoławcza:
9694,00 zł
Data przetargu:
06.10.2026 10:00
Części zamówienia (1)
Część 0: I przetarg ustny ograniczony działka nr 45.13 obręb nr 3 miasto Orneta
Sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami gospodarczymi w bardzo złym stanie technicznym.
Dokumenty (1)
- I przetarg ustny ograniczony działka nr 45.13 obręb nr 3 miasto Orneta
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.