Budowa magazynu gminnego – zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający: Gmina Kamienica Polska, Kamienica Polska

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
42-260 Kamienica Polska, ul. Marii Konopnickiej 226
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na zaprojektowanie i budowę magazynu gminnego, który ma służyć jako baza dla sprzętu ochrony ludności. Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym. Brak podziału na części – oferta musi obejmować pełny zakres (projekt + budowa). Zamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 2026-09-04

platforma z ogłoszeniami

link do prowadzonego postępowania

Ogłoszenie o zamówieniu

Roboty budowlane

Budowa magazynu gminnego zapewniającego bazę magazynową dla sprzętu niezbędnego do realizacji zadań wymagających zapewnienia ochrony ludności w systemie zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego:

Gmina Kamienica Polska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny:

REGON 151397977

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica:

M. Konopnickiej 12

1.5.2.) Miejscowość:

Kamienica Polska

1.5.3.) Kod pocztowy:

42-260

1.5.4.) Województwo:

śląskie

1.5.5.) Kraj:

Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3:

PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu:

3273333

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej:

[adres e-mail dostępny w aplikacji]

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego:

[link dostępny w aplikacji]

1.6.) Rodzaj zamawiającego:

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego:

Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług:

Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa magazynu gminnego zapewniającego bazę magazynową dla sprzętu niezbędnego do realizacji zadań wymagających zapewnienia ochrony ludności w systemie zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania:

ocds-148610-06d2bc69-0cdd-43aa-9708-55419a9fe20c

2.5.) Numer ogłoszenia:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]

2.6.) Wersja ogłoszenia:

01

2.7.) Data ogłoszenia:

2026-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań:

Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP:

[numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa magazynu gminnego zapewniającego bazę magazynową dla sprzętu niezbędnego do realizacji zadań wymagających zapewnienia ochrony ludności w systemie zaprojektuj i wbuduj

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy:

Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

[link dostępny w aplikacji]

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia:

Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej:

Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej:

[link dostępny w aplikacji]

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej:

W niniejszym postępowaniu komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy on-line działającej pod adresem [link dostępny w aplikacji] Korzystanie z Platformy przez Wykonawcę jest bezpłatne. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej [link dostępny w aplikacji] oraz uznaje go za wiążący. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto na Platformie. Do złożenia oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy ważnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego zgodnie z wymaganiami określonymi w tym zakresie przez Zamawiającego w dokumencie SWZ. Zamawiający określa następujące wymagania sprzętowo – aplikacyjne pozwalające na korzystanie z Platformy: stały dostęp do sieci Internet; posiadanie dowolnej i aktywnej skrzynki poczty elektronicznej (e-mail), komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7 (lub nowszym) albo Linux, zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa - Platforma współpracuje z najnowszymi, stabilnymi wersjami wszystkich głównych przeglądarek internetowych (Internet Explorer 10+, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera); włączona obsługa JavaScript oraz Cookies. Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku przesyłanego za pośrednictwem Platformy wynosi 150 MB, przy czym nie określa się limitu liczby plików. Zamawiający określa następujące informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: załączony i przesłany przez Wykonawcę za pomocą Platformy plik oferty wraz z załącznikami przechowywane są na serwerach Platformy w formie zaszyfrowanej, a Zamawiający otrzyma dostęp do plików dopiero po upływie terminu otwarcia ofert; oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi przyporządkowaną do dokumentu elektronicznego datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss), widoczne przy wysłanym dokumencie w kolumnie "Data przesłania"; o terminie przesłania decyduje czas pełnego przeprocesowania transakcji pliku na Platformie.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne:

Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny:

Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny):

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1 ze zm.), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:

1) administratorem danych osobowych Wykonawcy jest Gmina Kamienica Polska,

2) w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, którym jest Kamila Kamińska, za pośrednictwem telefonu 343273338 lub adresu e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji];

3) dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego dotyczy ogłoszenie o zamówieniu, realizacji oraz rozliczenia umowy zawartej z wybranym Wykonawcą, upubliczniania informacji o zawartej umowie, udzielania informacji o umowie podmiotom uprawnionym do uzyskania takich informacji oraz w celu archiwizacji dokumentacji dotyczącej tego postępowania;

4) odbiorcami przekazanych przez Wykonawcę danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp;

5) dane osobowe podlegają upublicznieniu w Centralnym Rejestrze Umów Jednostek Sektora Finansów Publicznych w zakresie wynikającym z przepisów ustawy o finansach publicznych;

6) dane osobowe będę udostępnianie podmiotom przetwarzającym, które świadczą na rzecz Administratora usługi z zakresu IT;

7) dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli okres obowiązywania umowy w sprawie zamówienia publicznego przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały okres obowiązywania umowy;

8) obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;

9) w odniesieniu do podanych danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO.

10) osobie, której dane osobowe są przetwarzane przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza przepisy RODO.

Wykonawca jest zobowiązany, w związku z udziałem w przedmiotowym postępowaniu, do wypełnienia wszystkich obowiązków formalno-prawnych wymaganych przez RODO i związanych z udziałem w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia. Do obowiązków tych należą:

1) obowiązek informacyjny przewidziany w art. 13 RODO względem osób fizycznych, których dane osobowe dotyczą i od których dane te Wykonawca bezpośrednio pozyskał i przekazał Zamawiającemu w treści oferty lub dokumentów składanych na żądanie Zamawiającego;

2) obowiązek informacyjny wynikający z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane Wykonawca pozyskał w sposób pośredni, a które to dane Wykonawca przekazuje Zamawiającemu w treści oferty lub dokumentów składanych na żądanie Zamawiającego.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania):

Zamawiający informuje, że:

1) osobie, której dane osobowe są przetwarzane przysługuje:

a) na podstawie art. 15 RODO, prawo dostępu do danych osobowych jej dotyczących;

b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych, przy czym skorzystanie z prawa do sprostowania lub uzupełnienia nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu postępowania oraz jego załączników;

c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, przy czym prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego, a także nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia;

2) osobie, której dane osobowe są przetwarzane, nie przysługuje:

a) prawo do usunięcia danych osobowych, w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO;

b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO

c) prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych określone w art. 21 RODO, ponieważ podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe:

Nie

4.1.2.) Numer referencyjny:

ZP.271.3.7.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania:

Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych:

Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia:

Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją techniczną, zamierzenia inwestycyjnego w ramach, którego przewiduje się budowę magazynu gminnego zapewniającego bazę magazynową dla sprzętu niezbędnego do realizacji zadań wymagających zapewnienia ochrony ludności wraz z niezbędną infrastrukturą.

Adres inwestycji: 42-260 Kamienica Polska, ul. Marii Konopnickiej 226, działka nr 1100, obr. 0001 Kamienica Polska.

Planowanym zamierzeniem inwestycyjnym jest budowa jednokondygnacyjnego magazynu gminnego o konstrukcji stalowej, na rzucie prostokąta, dla którego Zamawiający określa następujące wymagania i parametry:

. powierzchnia użytkowa pomieszczeń łącznie około 422,00 m2 (+/- 5%)

. wymiary zewnętrzne magazynu gminnego: 15 x 30 metrów (+/- 5%)

. wysokości (w rozumieniu §6 rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie) do 10 metrów, przy czym minimalna wysokość od poziomu posadzki do najniższego elementu konstrukcji dachu nie mniejsza niż 4,60 metra

. poziom terenu w stanie wykończonym przy najniżej położonym wejściu / wjazdu do budynku, nie powinien być położony wyżej niż 0,05 m nad poziomem naturalnego terenu

. dach jednospadowy lub dwuspadowy, symetryczny, kąt dachu 5 - 15 stopni o nośności umożliwiającej zamontowanie instalacji fotowoltaicznej (do ustalenia w konsultacji z inwestorem)

. bramy garażowe zewnętrzne segmentowe od frontu - 4 szt., wysokość bram 4,20m w świetle, automatyczne sterowane z pilota oraz z sterownika wewnątrz magazynu gminnego, wyposażone w automatykę wykrywania przeszkód w świetle bramy, z sygnalizacją świetlną i akustyczną pracy, ocieplane, wewnątrz drzwi stalowe techniczne pomiędzy pomieszczeniami szer. 90 cm - 1 szt, na zewnątrz drzwi wyjściowe stalowe techniczne szer. 90 cm - 1 szt, dodatkowo wewnątrz brama segmentowa pomiędzy pomieszczeniami wym. w świetle 300 x 300 cm - 1 szt.

. główna konstrukcja nośna stalowa ocynkowana

. ściany płyty warstwowe wełna mineralna lub PIR gr min. 100 mm

. dach płyty warstwowe wełna mineralna lub PIR gr min. 100 mm

. w zbliżeniu do granicy – ściana oddzielenia przeciwpożarowego o wymaganych parametrach REI (do ustalenia w konsultacji z inwestorem)

. posadzka techniczna epoksydowa – obciążenie miń. 25 KN/m2, utwardzona powierzchniowo, zacierana, posadowiona na płycie fundamentowej

. pod posadzką ocieplenie gr min. 150 mm XPS

. w posadzce wykonane odpływy liniowe w osi każdej z bram wjazdowych (do konsultacji z inwestorem dostawa i montaż separatora substancji ropopochodnych z posadzki magazynu)

. podwalina żelbetowa budynku do wysokości +30 cm

. ściana działowa wewnątrz magazynu gminnego na konstrukcji stalowej płyta warstwowa PIR lub wełna mineralna gr min. 100mm

. instalacja PV 4,0 kW na dachu budynku

. instalacja odgromowa na dachu, elektryczna w budynku - przewidzieć moc przyłącza 20kW /rozdzielnia główna/ oświetlenie podstawowe, gniazda siłowe 3 szt, gniazda podwójne 20 szt.

. oświetlenie zewnętrzne min. 4 lampy oświetleniowe na elewacji budynku, oprawy LED z czujnikiem zmierzchowym

. orynnowanie rynny i rury spustowe systemowe ciągnione, odpływ do szczelnego zbiornika wody do celów p poż. oraz częściowo na teren własny nieutwardzony działki inwestora (do konsultacji z inwestorem)

. wentylacyjna grawitacyjna wspomagana elektrycznie - dwa wentylatory wywiewne na dachu i dwie czerpnie - w większym pomieszczeniu magazynu oraz jeden wentylator wywiewny na dachu i jedna czerpnia w mniejszym pomieszczeniu magazynu

. nagrzewnice elektryczne - promiennik ciepła do ogrzewania wnętrz obu pomieszczeń

. opaska z kostki brukowej wokół budynku szer. 150cm

. zapewnienie wody do zewnętrznego gaszenie pożaru – projektowany hydrant zewnętrzny w którego zasięgu będzie planowany budynek lub alternatywnie projektowany zbiornik p poż na wodę do zewnętrznego gaszenia pożaru o pojemności wymaganej przepisami w tym zakresie, wyposażony w odpowiednie stanowisko do czerpania wody, z możliwością zaopatrywania go w wodę deszczową pochodzącą z dachu i terenu utwardzonego w obrębie projektowanego budynku.

Projekt zagospodarowania terenu obejmujący:

. Projektowany budynek w odległości 1,5m lub 3m od granic z działkami sąsiednimi (do ustalenia w konsultacji z inwestorem)

. utwardzony plac manewrowy o wym. min. 20 x 20m przed frontem magazynu gminnego, połączony funkcjonalnie z istniejącym utwardzeniem na działce i zjazdem z drogi powiatowej, utwardzony plac o nawierzchni asfaltowej lub kostką betonową zgodnie z PZT umożliwiający ruch sam. ciężarowych

. ogrodzenie istniejące

. wjazd z drogi publicznej istniejący

Zakres przedsięwzięcia obejmuje następujące zadanie i roboty budowlane:

. Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, w tym opinii geotechnicznej dla planowanego zamierzenia inwestycyjnego wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę

. Prace przygotowawcze, oczyszczenie terenu wraz z pracami ziemnymi

. Prace fundamentowe - wykonanie robót ziemnych i podbudowy pod słupy i płytę nośną magazynu gminnego

. Budowa magazynu gminnego

. Prace wykończeniowe

. Budowa uzbrojenia podziemnego, sieci, przyłączy oraz instalacji wewnętrznych magazynu gminnego – z wykorzystaniem w stosownym zakresie istniejącej infrastruktury i w zakresie niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania całości inwestycji

. Zagospodarowanie terenu wokół budynku wraz z budową placu manewrowego oraz układu komunikacyjnego z podłączeniem do istniejących nawierzchni utwardzonych i zjazdu na drogę publiczną.

Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania robót budowlanych określa Załącznik do SWZ - Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU)

Jeżeli gdziekolwiek w SWZ lub PFU, Zamawiający wskazał konkretne nazwy materiałów lub zawarł inne treści, które w sposób bezpośredni lub pośredni wskazują lub mogą wskazywać na konkretny wyrób, oznacza to, że zrobił to w celu doprecyzowania opisu przedmiotu zamówienia i określają minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu zamówienia. Zamawiający przy przygotowaniu oferty dopuszcza zastosowanie materiałów równoważnych, tj. o parametrach technicznych i użytkowych nie gorszych niż przywoływane w opisie przedmiotu zamówienia.

We wszystkich miejscach SWZ i Programu Funkcjonalno-Użytkowego, w których wskazano konkretnego producenta lub nazwę własną materiałów, Zamawiający dodaje zapis "lub równoważne".

Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 9 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje:

Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-07

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia:

Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane:

Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert:

Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert:

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium:

Cena

4.3.6.) Waga:

60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium:

Okres gwarancji

4.3.6.) Waga:

40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert:

Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia:

Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu:

Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Sytuacja ekonomiczna lub finansowa

Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.

Zdolność techniczna lub zawodowa

O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawcy wykażą, że dysponuje minimum jedną osobą, posiadającą uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności konstrukcyjno - budowlanej, w pełnym zakresie, bez ograniczeń. Osoba ta pełnić będzie funkcję kierownika budowy. Potwierdzenie uprawnień będzi stwierdzone decyzją wydaną przez organ samorządu zawodowego i wpisaną w drodze decyzji do centralnego rejestru osób posiadających uprawnienia budowlane prowadzonego przez Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, a także wpisaną na listę

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Budowa magazynu gminnego – zaprojektuj i wybuduj

    Zaprojektowanie i budowa magazynu gminnego zapewniającego bazę magazynową dla sprzętu ochrony ludności.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień