Ogłoszenie o wykonaniu umowy: Zabiegi przebudowy, pielęgnacyjne i profilaktyczne w obwodzie ochronnym Horodzisko w 2024 roku

Zamawiający: ROZTOCZAŃSKI PARK NARODOWY, Zwierzyniec (województwo lubelskie)

Data publikacji
Status
rozstrzygnięte

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy: Zabiegi przebudowy, pielęgnacyjne i profilaktyczne w obwodzie ochronnym Horodzisko w 2024 roku

- BIP Roztoczański Park NarodowyNawigacja BIPSzukajIkona szukajWyszukiwarkaZamknijSzukajSzukajWyszukiwanie prosteWyszukiwanie zaawansowaneTryb wyszukiwaniaDowolne słowaWszystkie słowaDokładna frazaKategoria wynikuWszystkieStronyArtykułyZakres datodZakres dat oddoZakres dat doWyszukiwanie po nazwach załącznikówSzukaj również w nazwach załącznikówNajczęściej wyszukiwane

:[link dostępny w aplikacji] i najemMenu główneStrona głównae-Doręczenia/e-PUAPStatus PrawnyPlan działalności RPNPlan Ochrony RPNRoztoczański Park NarodowyStatut, regulamin, schemat organizacyjnyEwidencja, rejestry, archiwaKontrola zarządczaStrefa ochronna zwierząt łownychEfektywność energetycznaSkargi, wnioski, zasady rozpatrywaniaKontrole zewnętrzneSygnaliściInformacje ogólnePrzedmiot działalnościDane teleadresoweStruktura własności gruntówMajątek RPNRada Naukowa ParkuZarządzenia, postanowienia, sprawozdaniaZamówienia publiczneSzacowanie wartości zamówieniaZamówienia do 130 000 złotychZamówienia powyżej 130 000 złotychZamówienia powyżej 170 000 złotychKonkursy, pozostałe postępowaniaPlany zamówieńOgłoszenia różneAktualneDzierżawy i najemSprzedaż surowca drzewnegoPraca w ParkuAktualneArchiwalneZarządzenia w sprawie naborówPolityka przeciwdziałania i zwalczania nadużyć finansowych i korupcji w Roztoczańskim Parku NarodowymInformacja dotycząca milczącego zakończenia postępowaniaStandardy Ochrony MałoletnichBiuletynRedakcjaInstrukcja korzystania z BIPPolityka PrywatnościRODO - klauzuleDeklaracja dostępnościArchiwum BIPNajnowsze artykułyData publikacji: 2026-05-28Trzeci przetarg publiczny na sprzedaż koników polskich 2026Data publikacji: 2026-05-25Informacja z otwarcia ofert w drugim przetargu publicznym na sprzedaż koników polskich stanowiących inwentarz żywy ParkuData publikacji: 2026-05-21Plan zamówień publicznych RPN na 202

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Ogłoszenie o wykonaniu umowy: Zabiegi przebudowy, pielęgnacyjne i profilaktyczne w obwodzie ochronnym Horodzisko w 2024 roku — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne