Plan zamówień - 2022 r.
Zamawiający: Urząd Gminy Stare Bogaczowice, Stare Bogaczowice (województwo dolnośląskie)
Budżet gminy Stare Bogaczowice 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Status
- rozstrzygnięte
Treść ogłoszenia
Plan zamówień - 2022 r.Strona głównaZamówienia publiczneTreść ogłoszenia do pobrania wzałącznikuponiżej.Załączniki do pobraniaOgłoszenie do pobrania1Plan zamówień 2022r..pdf (PDF, 43.KB)2022-01-26 10:40:5843.KB576 razy2Plan zamówień 2022 - wersja nr 02.pdf (PDF, 40.KB)2022-09-05 13:27:2640.KB482 razyInformacja z otwarcia ofert1INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT.doc (, )2022-01-31 11:03:4875 razyMetadane - wyciąg z rejestru zmianAkcjaOsobaDataDodanie dokumentu:Anna Karczmarz26-01-2022 10:40:58Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:Anna Karczmarz26-01-2022Ostatnia aktualizacja:Urszula Chwastyk05-09-2022 13:27:26
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.