2026/BZP 00240323/01 Rozbudowa i przebudowa budynku Zespołu Szkół Nr 2 w Ostrzeszowie o windę zewnętrzną (Nr referencyjny postępowania OP.272.1.3.2026)
Zamawiający: POWIAT OSTRZESZOWSKI, Ostrzeszów (województwo wielkopolskie)
Budżet powiatu Powiat Ostrzeszowski 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
Dokumenty (19)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf143.26 kB
- Specyfikacja Warunków Zamówienia (9).pdfpdf591.56 kB
- Załącznik nr 1 do SWZ Dokumentacja projektowa.zipzip164070.76 kB
- Załącznik nr 2 do SWZ Formularz Ofertowy.docxdocx137.72 kB
- Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie Wykonawcy dot. warunków udziału i wykluczenia.docxdocx129.1 kB
- Załącznik nr 3a i 4 do SWZ Oświadczenie i zobowiązanie podmiotu udostępn. zasoby.docxdocx133.9 kB
- Załącznik nr 5 do SWZ Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docxdocx124.69 kB
- Załącznik nr 6 do SWZ- Oświadczenie grupa kapitałowa.docxdocx124.13 kB
- Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz robót.docxdocx124.93 kB
- Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz osób.docxdocx125.33 kB
- Załącznik nr 9 do SWZ Projektowane Postanowienia Umowy.docxdocx167.88 kB
- Załącznik nr 10 do SWZ Zastrzeżenie informacji stanowiacych tajemnicę przedsiębiorstwa.docxdocx123.51 kB
- Załącznik nr 11 do SWZ Wzór protokołu z wizji lokalnej.docdoc132.5 kB
- Odpowiedź na pytania nr 1-3 22.05.2026 r..pdfpdf233.98 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu 28.05.2026 r..pdfpdf38.36 kB
- Rzut_dachu.pdfpdf91.31 kB
- Rzut_piętra_II.pdfpdf201.6 kB
- Stolarka.pdfpdf190.22 kB
- Wyjaśnienie i zmiana treści SWZ, zmiana terminu składania ofert 28.05.2026 r..pdfpdf247.53 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.