Usługi ochrony osób i mienia podczas imprez masowych i plenerowych w sierpniu i wrześniu 2026 r.

Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W ZDUŃSKIEJ WOLI, Zduńska Wola (województwo łódzkie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Zduńska Wola (ul. Dolna 41) oraz Gmina Zapolice (Stroń i Belenia)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na świadczenie usług ochrony osób i mienia podczas trzech wydarzeń: Festiwalu Młodych Wibracji (15.08.2026), Wystawy Rolno-Przemysłowej (23.08.2026) oraz Inscenizacji Bitwy nad Wartą (05.09.2026). Zakres obejmuje ochronę fizyczną ludzi, mienia, sceny i sprzętu, kontrolę uczestników oraz zabezpieczenie terenu. Wymagane jest posiadanie koncesji MSWiA.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Zapytanie ofertowe - ochrona osób i mienia podczas imprez masowych/plenerowych powiatu zduńskowolskiego Wersja strony w formacie XML A zmniejsz tekst na stronie A domyślna wielkość tekstu na stronie A powiększ tekst na stronie Szczegóły Zamówienie na Ochronę osób i mienia podczas imprez masowych/plenerowych powiatu zduńskowolskiego Status zamówienia rozstrzygnięte Nr sprawy SPK-I.273.18.2026 Zamawiający Powiat Zduńskowolski Tryb zamówienia zapytanie ofertowe Rodzaj zamówienia Zapytania ofertowe Wartość zamówienia dowolna wartość Termin składania ofert 12.06.2026 godz. 12:00 Sposób składania ofert Ofertę należy złożyć w sposób i w formie określonej w Zapytaniu ofertowym rozstrzygnięcie Zamawiający Powiat Zduńskowolski, zawiadamia, iż w zapytaniu poniżej 170 000,00 pn.: „Ochrona osób i mienia podczas imprez masowych/plenerowych powiatu zduńskowolskiego” , tj.: 1. Festiwal Młodych Wibracji pn. „Vibe Festiwal” podczas imprezy masowej związanej z organizacją Pikniku Powiatowego w ramach Dni Powiatu Zduńskowolskiego w dniu 15.08.2026 roku na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41. Gotowość wymagana od godz.12.00 do zakończenia imprezy. 2. Inscenizacji Bitwy nad Wartą z września 1939 roku na terenie Zapolic/ Belenia.- impreza masowa w dniu 05.09.2026r. Gotowość wymagana od godz.10.00 do zakończenia imprezy. 3. oraz imprezy plenerowej XXVI Regionalnej Wystawy Rolno-Przemysłowej w dniu 23.08.2026 roku. na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41 Gotowość wymagana od godz.7.00 do zakończenia imprezy; jako najkorzystniejszą ofertę wybrano ofertę nr 2 złożoną przez Perez JW. Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi , ul. Piotrkowska 262/264 lok. 204, 90-361 Łódź. Zgodnie z kryterium oceny ofert określonym w zapytaniu ofertowym oferta uzyskała następującą liczbę punktów: - kryterium wyboru – ocena ofertowa – waga 100% - liczba punktów 100. Treść ZAWIADOMIENIA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY dostępna w załączniku. Załączniki Zapytanie ofertowe pdf, 237 kB Metryczka dla załącznika Zapytanie ofertowe Wytworzył: Monika Witucka Odpowiedzialny za treść: Monika Witucka Data wytworzenia: 03.06.2026 Opublikował w BIP: Anna Stoczkowska-Smęda Data opublikowania: 03.06.2026 15:29 Liczba pobrań: 30 Wzór umowy doc, 83 kB Metryczka dla załącznika Wzór umowy Wytworzył: Monika Witucka Odpowiedzialny za treść: Monika Witucka Data wytworzenia: 03.06.2026 Opublikował w BIP: Anna Stoczkowska-Smęda Data opublikowania: 03.06.2026 15:29 Liczba pobrań: 22 Wzór oferty docx, 21 kB Metryczka dla załącznika Wzór oferty Wytworzył: Monika Witucka Odpowiedzialny za treść: Monika Witucka Data wytworzenia: 03.06.2026 Opublikował w BIP: Anna Stoczkowska-Smęda Data opublikowania: 03.06.2026 15:29 Liczba pobrań: 25 zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty pdf, 789 kB Metryczka dla załącznika zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty Wytworzył: Anna Stoczkowska-Smęda Odpowiedzialny za treść: Anna Stoczkowska-Smęda Data wytworzenia: 17.06.2026 Opublikował w BIP: Anna Stoczkowska-Smęda Data opublikowania: 18.06.2026 08:21 Liczba pobrań: 6 Metryczka Wytworzył: Monika Witucka Odpowiedzialny za treść: Monika Witucka Data wytworzenia: 03.06.2026 Opublikował w BIP: Anna Stoczkowska-Smęda Data opublikowania: 03.06.2026 15:29 Ostatnio zaktualizował: Anna Stoczkowska-Smęda Data ostatniej aktualizacji: 18.06.2026 08:24 Liczba wyświetleń: 295 Powiadom znajomego ajax-response Powiadom znajomego Twoje imię i nazwisko Pole wymagane * Twój adres e-mail Pole wymagane * Tytuł e-maila Pole wymagane * Adres e-mail znajomego Pole wymagane * Pytanie antyspamowe Podaj słownie wynik działania: 2 plus 8 Pole wymagane * * Pole wymagane Drukuj Zapisz do PDF Powiadom znajomego poprzednie wersje Metryczka

Części zamówienia (3)

  1. Część 1: Festiwal Młodych Wibracji pn. „Vibe Festiwal” w ramach Dni Powiatu Zduńskowolskiego

    Usługa ochrony osób i mienia podczas imprezy masowej.

  2. Część 2: XXVI Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa w Zduńskiej Woli

    Usługa ochrony osób i mienia podczas imprezy plenerowej.

  3. Część 3: Inscenizacja Bitwy nad Wartą z września 1939 roku

    Usługa ochrony osób i mienia podczas imprezy masowej.

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Usługi ochrony osób i mienia podczas imprez masowych i plenerowych w sierpniu i wrześniu 2026 r. — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne