Przeprowadzka wyposażenia i dokumentacji dla Zespołów Kuratorskich
Zamawiający: SĄD REJONOWY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, Dąbrowa Górnicza (województwo śląskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Dąbrowa Górnicza (Sąd Rejonowy)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Małe zamówienie na usługę przeprowadzki dla Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej. Tryb: zapytanie ofertowe. Termin: 9.06.2026 r. do 11:00. Przedmiot: transport i montaż mebli/dokumentów. Brak informacji o wartości szacunkowej, wadium czy wymaganiach w treści ogłoszenia.
Treść ogłoszenia
OFIN.262.12.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Strona korzysta z plików
cookies
w celu realizacji usług i zgodnie z
Polityką prywatności
. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików
cookies
w Twojej przeglądarce.
Zamknij informację o
cookies
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu
Przejdź do treści
Mapa serwisu
OFIN.262.12.2026 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Sąd Rejonowy
w Dąbrowie Górniczej
Wyszukiwarka
Wyszukiwana fraza
Szukaj
Ustawienia
Zmień kontrast
Czcionka
Powiększ czcionkę
Biuletyn Informacji Publicznej
otwiera się w nowym oknie
Ogłoszenia
expand menu Ogłoszenia
Aktualności i komunikaty
Ogłoszenia sądowe
Ogłoszenia komornicze
Działalność sądu
expand menu Działalność sądu
Podstawa działania
Siedziba i godziny urzędowania
Struktura organizacyjna
Kierownictwo, organy sądu
Praca w sądzie
Zamówienia publiczne
Majątek i dochody jednostki
Zarządzenia Prezesa i Dyrektora Sądu
Obsługa interesanta
expand menu Obsługa interesanta
Załatw sprawę przez internet
Informacje dodatkowe dla interesantów
Opłaty
Orzecznictwo
Dostęp do informacji publicznej
Skargi i wnioski
Ochrona danych osobowych (RODO)
Informacje dodatkowe
expand menu Informacje dodatkowe
Przyjazny pokój przesłuchań
Inne
Redakcja
Strona główna BIP
otwiera się w nowym oknie
Jednostka nadrzędna
Ważne linki
Pomoc prawna
Mediacje
Informacje dla osób ze szczególnymi potrzebami
Ankieta oceny satysfakcji interesanta
Rodzina 800+
otwiera się w nowym oknie
Niebieska linia
otwiera się w nowym oknie
Strona główna
Działalność sądu
Zamówienia publiczne
OFIN.262.12.2026
OFIN.262.12.2026
Link do artykułu został skopiowany do schowka.
×
Nazwa:
Usługa przeprowadzki wyposażenia i dokumentacji dla Zespołów Kuratorskich Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej
Oznaczenie postępowania:
OFIN.262.12.2026
Tryb:
zapytanie ofertowe
Termin składania ofert:
9 czerwca 2026 r. godz. 11:00
Dokumentacja:
Zaproszenie do składania ofert (PLIK PDF, 107Kb)
Załącznik nr 1- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia(PLIK PDF, 251 Kb)
Załącznik nr 2- formularz ofertowy(PLIK WORD, 58Kb)
Załącznik nr 3 - Wzór umowy(PLIK PDF, 320Kb)
Załącznik nr 4 - klauzula informacyjna(PLIK WORD, 22Kb)
Rozstrzygnięcie postępowania:
b/d
Osoba kontaktowa:
Marta Kostecka
Drukuj informację
otwiera się w nowym oknie
Rozwiń rejestr zmian
Rejestr zmian dla: OFIN.262.12.2026
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Admin SRDG
Dokument z dnia:
2026-06-03 12:14:54
Publikacja w dniu:
2026-06-03 12:14:54
Zmiany:
Podejrzyj
Informacje
Mapa serwisu
Polityka prywatności
Kontakt z administratorem
Pomoc
Deklaracja dostępności
Dane teleadresowe
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
ul. Graniczna 23
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 295-94-65
NIP 629-15-22-610
Regon 000 322 063
Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej. Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej nie posiada stron na portalach społecznościowych.
2026
Copyright by
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
Realizacja dostępnej strony internetowej: Agencja 4real
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa przeprowadzki wyposażenia i dokumentacji dla Zespołów Kuratorskich Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej
Przeprowadzka mebli i dokumentacji dla Zespołów Kuratorskich. Usługa transportu i montażu.
Dokumenty (6)
- Zaproszenie do składania ofert (PLIK PDF, 107Kb)pdf
- Załącznik nr 1- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia(PLIK PDF, 251 Kb)pdf
- Załącznik nr 2- formularz ofertowy(PLIK WORD, 58Kb)doc
- Załącznik nr 3 - Wzór umowy(PLIK PDF, 320Kb)pdf
- Załącznik nr 4 - klauzula informacyjna(PLIK WORD, 22Kb)docx
- Podejrzyjpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.