Sprzedaż nieruchomości w Zakrzowie (działka nr 364/2)
Zamawiający: URZĄD GMINY POLSKA CEREKIEW, Polska Cerekiew
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Zakrzów, ul. Parkowa 23, woj. opolskie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w Zakrzowie (woj. opolskie). Przedmiotem jest działka o pow. 9,0471 ha z zabytkowym pałacem (1565,07 m2) i budynkami towarzyszącymi, wpisana do rejestru zabytków. Teren jest ogrodzony, posiada infrastrukturę techniczną i park krajobrazowy. Przewidziana 50% bonifikata dla nabywcy ze względu na status zabytku.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (300 000,00 zł)
- Termin wnoszenia wadium: do 04.08.2021 r. (włącznie)
- Osobiste stawiennictwo i okazanie dokumentu tożsamości
- W przypadku pełnomocnika: oryginał pełnomocnictwa poświadczonego notarialnie
- W przypadku osób prawnych: aktualny wypis z KRS (nie starszy niż miesiąc)
Treść ogłoszenia
Wójta Gminy Polska Cerekiew z dnia 14 września 2021 roku w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do zamiany. Zarządzenie nr 0050.88.2021 (PDF | 210,36KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości (działka nr 364/2)
Sprzedaż działki o pow. 9,0471 ha w Zakrzowie, zabudowanej zabytkowym pałacem (1565,07 m2) wraz z budynkami i parkiem.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.