Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu, w tym nadzoru inwestorskiego, w projekcie pn. „Nowe horyzonty edukacji w Roztoczańskim Parku Narodowym”
Zamawiający: ROZTOCZAŃSKI PARK NARODOWY, Zwierzyniec (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Roztoczański Park Narodowy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Ogłoszenie o wyniku postępowania opublikowane 09.06.2026 r. na BIP Roztoczańskiego Parku Narodowego. Przedmiotem jest nadzór inwestorski i funkcja inżyniera kontraktu dla projektu edukacyjnego w parku. Dokument nie zawiera szczegółów technicznych, wartości ani terminów, jedynie informację o zakończeniu postępowania.
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu, w tym nadzoru inwestorskiego, w projekcie pn. „Nowe horyzonty edukacji w Roztoczańskim Parku Narodowym"”
- BIP Roztoczański Park NarodowyNawigacja BIPSzukajIkona szukajWyszukiwarkaZamknijSzukajSzukajWyszukiwanie prosteWyszukiwanie zaawansowaneTryb wyszukiwaniaDowolne słowaWszystkie słowaDokładna frazaKategoria wynikuWszystkieStronyArtykułyZakres datodZakres dat oddoZakres dat doWyszukiwanie po nazwach załącznikówSzukaj również w nazwach załącznikówNajczęściej wyszukiwane
:[link dostępny w aplikacji] i najemMenu główneStrona głównae-Doręczenia/e-PUAPStatus PrawnyPlan działalności RPNPlan Ochrony RPNRoztoczański Park NarodowyStatut, regulamin, schemat organizacyjnyEwidencja, rejestry, archiwaKontrola zarządczaStrefa ochronna zwierząt łownychEfektywność energetycznaSkargi, wnioski, zasady rozpatrywaniaKontrole zewnętrzneSygnaliściInformacje ogólnePrzedmiot działalnościDane teleadresoweStruktura własności gruntówMajątek RPNRada Naukowa ParkuZarządzenia, postanowienia, sprawozdaniaZamówienia publiczneSzacowanie wartości zamówieniaZamówienia do 130 000 złotychZamówienia powyżej 130 000 złotychZamówienia powyżej 170 000 złotychKonkursy, pozostałe postępowaniaPlany zamówieńOgłoszenia różneAktualneDzierżawy i najemSprzedaż surowca drzewnegoPraca w ParkuAktualneArchiwalneZarządzenia w sprawie naborówPolityka przeciwdziałania i zwalczania nadużyć finansowych i korupcji w Roztoczańskim Parku NarodowymInformacja dotycząca milczącego zakończenia postępowaniaStandardy Ochrony MałoletnichBiuletynRedakcjaInstrukcja korzystania z BIPPolityka PrywatnościRODO - klauzuleDeklaracja dostępnościArchiwum BIPNajnowsze artykułyData publikacji: 2026-06-09Ogłoszenie o naborze na stanowisko dyrektora/dyrektorki Parku Narodowego Ujście WartyData publikacji: 2026-06-08Informacja z otwarcia ofert w trzecim
Części zamówienia (1)
Część 0: Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu, w tym nadzoru inwestorskiego
Usługa nadzoru inwestorskiego i inżyniera kontraktu przy projekcie edukacyjnym w Roztoczańskim Parku Narodowym.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie o wyniku postępowania pn.: „Pełnienie funkcji inżyniera kontraktu, w tym nadzoru inwestorskiego, w projekcie pn. „Nowe horyzonty edukacji w…pdf
- Pobierz wszystkie załącznikizip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.