Sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej w Kole, ul. Toruńska 37

Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W KOLE, Koło (województwo wielkopolskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Kole, ul. Toruńska 37
Status
aktualne

Podsumowanie

Burmistrz Miasta Koła ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki 159 (0,0403 ha) przy ul. Toruńskiej 37 w Kole. Nieruchomość zabudowana, KW KN1K/00063422/4, w strefie mieszkaniowo-usługowej. Cena wywoławcza: 450 000 zł (zw. VAT). Przetarg odwołany i ogłoszony na nowo. Termin: 30.07.2026, godz. 10:00.

Treść ogłoszenia

Adres nieruchomości: Toruńska 37

Przetarg na: sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Kole przy ul. Toruńskiej

Typ przetargu: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony

Rodzaj nieruchomości: nieruchomość zabudowana

Cena wywoławcza: 450 000,00 zł (zw. z VAT)

Data przetargu: 30.07.2026 godz. 10:00

Działając na podstawie art. 38 ust. 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r., poz. 339) Burmistrz Miasta Koła odwołuje ogłoszony na dzień 30.07.2026 r. I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Kole przy ul. Toruńskiej oznaczonej nr geodezyjnym 159 (ark. mapy 27) o powierzchni 0,0403 ha. Przyczyną odwołania przetargu jest konieczność spełnienia przesłanek wynikających z art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami. Burmistrz Miasta Koła działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2026 r. poz. 399) oraz § 3 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r. poz. 2213) ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Kole przy ul. Toruńskiej. 1. Opis nieruchomości: Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa zabudowana oznaczona nr geodezyjnym działki 159 (ark. mapy 27) o powierzchni 0,0403 ha położona w Kole przy ul. Toruńskiej 37, posiadająca urządzoną w Sądzie Rejonowym w Kole Księgę Wieczystą nr KN1K/00063422/4. Działka znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Koła oznaczonym symbolem MWU-3 - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami nieuciążliwymi w formie zabudowy śródmiejskiej o wysokiej intensywności, a w części MWU-1 - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami nieuciążliwymi wbudowanymi w budynki mieszkalne. Dzi

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej w Kole, ul. Toruńska 37

    Sprzedaż działki 159 (0,0403 ha) przy ul. Toruńskiej 37 w Kole. Nieruchomość zabudowana, KW KN1K/00063422/4, w strefie mieszkaniowo-usługowej.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.