Wynajem powierzchni pod automat vendingowy (zdrowe przekąski i napoje)
Zamawiający: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 IM. SYNÓW PUŁKU W BIAŁYMSTOKU, Białystok
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Białystok, ul. Promienna 13a (budynek szkoły)
- Status
- aktywne
Podsumowanie
Zaproszenie do złożenia ofert na wynajem 1 m² powierzchni (część korytarza) w szkole w Białymstoku pod automat vendingowy ze zdrowymi przekąskami i napojami. Postępowanie prowadzone zgodnie z regulaminem wewnętrznym szkoły, poza ustawą PZP. Okres najmu: 34 miesiące.
Kluczowe wymagania
- Zobowiązanie do podpisania umowy na warunkach określonych w ofercie
- Złożenie oferty cenowej (czynsz netto/brutto)
Treść ogłoszenia
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 2 w Białymstoku zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia na wyjem powierzchni użytkowej pod automat samosprzedający zdrowe przekąski i napoje zimne. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z regulaminem wewnętrznym szkoły bez stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 roku (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm)
Części zamówienia (1)
Część 0: Wynajem powierzchni pod automat vendingowy
Wynajem 1 m² powierzchni użytkowej (część korytarza) pod automat vendingowy ze zdrowymi przekąskami i napojami zimnymi.
Dokumenty (4)
- Załącznik nr 1 klauzula informacyjna.pdfpdfPDF, 92.16 KB
- Załącznik nr 2 formularz ofertowy.pdfpdfPDF, 122.87 KB
- Załącznik nr 1 klauzula informacyjna_2026-06-09_13:40:13.pdfpdfPDF, 92.17 KB
- Załącznik nr 2 formularz ofertowy_2026-06-09_13:40:22.pdfpdfPDF, 124.11 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.