Aktywny Plac Zabaw w gminie Książki RG.271.6.2025
Zamawiający: URZĄD GMINY KSIĄŻKI, Książki (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
Treść ogłoszenia
PDF2025_BZP 00340903_01.pdf (132,14KB)PDFSPECYFIKACJA-WARUNKÓW-ZAMÓWIENIA.pdf (365,52KB)PDFWersja 1 - Oferta aktualna 23.07.2025 11.29.56.pdf (133,03KB)DOCXZałącznik nr 2 do SWZ2.docx (22,57KB)DOCXZałącznik Nr 3 do SWZ2.docx (12,87KB)DOCZałącznik nr 4 do SWZ2.doc (33,50KB)ZIPZałącznik nr 5 do SWZ.zip (710,23KB)DOCZałącznik nr 6 do SWZ1.doc (56,50KB)DOCWzór umowy Załacznik nr 71.doc (138,50KB)DOCXPytania i odpowiedzi 11.docx (17,31KB)PDFInformacja o kwocie.pdf (104,92KB)DOCXInformacja z sesji otwarcia ofert31.docx (19,58KB)DOCInformacja o wyborze oferty najkorzystniejszej1.doc (61,00KB)
Dokumenty (13)
- 2025_BZP 00340903_01.pdf (132,14KB)pdf
- SPECYFIKACJA-WARUNKÓW-ZAMÓWIENIA.pdf (365,52KB)pdf
- Wersja 1 - Oferta aktualna 23.07.2025 11.29.56.pdf (133,03KB)pdf
- Załącznik nr 2 do SWZ2.docx (22,57KB)docx
- Załącznik Nr 3 do SWZ2.docx (12,87KB)docx
- Załącznik nr 4 do SWZ2.doc (33,50KB)doc
- Załącznik nr 5 do SWZ.zip (710,23KB)zip
- Załącznik nr 6 do SWZ1.doc (56,50KB)doc
- Wzór umowy Załacznik nr 71.doc (138,50KB)doc
- Pytania i odpowiedzi 11.docx (17,31KB)docx
- Informacja o kwocie.pdf (104,92KB)pdf
- Informacja z sesji otwarcia ofert31.docx (19,58KB)docx
- Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej1.doc (61,00KB)doc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.